Marta Żmuda-Trzebiatowska w szokującym wyznaniu. "Tęsknię za życiem bez dzieci". Czego nie lubi w macierzyństwie?

2022-06-20 11:31 NN
Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki
Autor: AKPA Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki

Marta Żmuda-Trzebiatowska to popularna polska aktorka, która spełnia się w roli mamy. W najnowszym poście na Instagramie zdobyła się jednak na brutalnie szczere wyznanie stwierdzając, że chwilami "tęskni za życiem bez dzieci". Co jej zdaniem jest największą bolączką wszystkich matek?

Marta Żmuda-Trzebiatowska zrobiła imponującą karierę aktorką, występując w wielu głośnych produkcjach pokroju "Nie kłam, kochanie" i "Och, Karol 2". Przed kilkoma laty show-bizes poszedł jednak w odstawkę, a celebrytka skupiła się na życiu rodzinnym. Z Kamilem Kulą doczekała się dwójki dzieci i choć bycie matką sprawia jej wiele radości, Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze przyznała, że ma to swoje gorsze strony i czasem tęskni za dawnym życiem.

Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała w social mediach obszerny wpis, w którym napisała między innymi o samotności, z jaką mierzą się matki. Wyznała, że wiele jej dotychczasowych przyjaciółek nie odbiera już od niej telefonu.

Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność… zwłaszcza w wielkim mieście, gdzie rodzina daleko, a Twoje "niedzieciowe" koleżanki już nie odbierają telefonu, kiedy piszesz, że tęsknisz, że Ci ich brakuje, więc w końcu przestajesz pisać, bo czujesz, że się narzucasz. A przecież wciąż masz o czym z nimi rozmawiać i właściwie marzysz, by pogadać o czymś innym niż o dzieciach. Zostajesz sama. Szukasz więc numeru do tych, od których kiedyś sama nie odbierałaś - czytamy w szczerym wyznaniu aktorki.

Marta Żmuda-Trzebiatowska podkreśliła jednak, że mimo trudnych chwil i tęsknoty za poprzednim życiem, w którym nie było dzieci, jest szczęśliwą mamą i za nic nie zmieniłaby swojej obecnej rzeczywistości.

Macierzyństwo bez filtra, zupełnie nie przypomina życia z Instagrama. Wyczerpana matka podgląda je wieczorem i zazdrości, że inni to takie "ładne i ciekawe" mają. A ty? Zastanawiasz się jaką zupę jutro im podasz i nasłuchujesz czy czasem, aby znowu nie zaczyna się katar. Czasem tęsknię za moim życiem "sprzed dzieci". Czy to źle? Nie wiem. A jak jest u Ciebie? Czy bym do tamtego życia wróciła? Za żadne Skarby! Dzieci są tym, co mi najlepiej w życiu wyszło. Do roli matki nie da się przygotować. Każdy dzień to sukcesy i porażki. Jedno jest pewne - to one kiedyś ocenią czy dałam radę, więc warto się starać - podsumowała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia
NAJNOWSZE