Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki

i

Autor: AKPA Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki

Marta Żmuda-Trzebiatowska w szokującym wyznaniu. "Tęsknię za życiem bez dzieci". Czego nie lubi w macierzyństwie?

2022-06-20 11:31

Marta Żmuda-Trzebiatowska to popularna polska aktorka, która spełnia się w roli mamy. W najnowszym poście na Instagramie zdobyła się jednak na brutalnie szczere wyznanie stwierdzając, że chwilami "tęskni za życiem bez dzieci". Co jej zdaniem jest największą bolączką wszystkich matek?

Marta Żmuda-Trzebiatowska zrobiła imponującą karierę aktorką, występując w wielu głośnych produkcjach pokroju "Nie kłam, kochanie" i "Och, Karol 2". Przed kilkoma laty show-bizes poszedł jednak w odstawkę, a celebrytka skupiła się na życiu rodzinnym. Z Kamilem Kulą doczekała się dwójki dzieci i choć bycie matką sprawia jej wiele radości, Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze przyznała, że ma to swoje gorsze strony i czasem tęskni za dawnym życiem.

Marta Żmuda-Trzebiatowska o macierzyństwie - szokujące wyznanie aktorki

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała w social mediach obszerny wpis, w którym napisała między innymi o samotności, z jaką mierzą się matki. Wyznała, że wiele jej dotychczasowych przyjaciółek nie odbiera już od niej telefonu.

Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność… zwłaszcza w wielkim mieście, gdzie rodzina daleko, a Twoje "niedzieciowe" koleżanki już nie odbierają telefonu, kiedy piszesz, że tęsknisz, że Ci ich brakuje, więc w końcu przestajesz pisać, bo czujesz, że się narzucasz. A przecież wciąż masz o czym z nimi rozmawiać i właściwie marzysz, by pogadać o czymś innym niż o dzieciach. Zostajesz sama. Szukasz więc numeru do tych, od których kiedyś sama nie odbierałaś - czytamy w szczerym wyznaniu aktorki.

Marta Żmuda-Trzebiatowska podkreśliła jednak, że mimo trudnych chwil i tęsknoty za poprzednim życiem, w którym nie było dzieci, jest szczęśliwą mamą i za nic nie zmieniłaby swojej obecnej rzeczywistości.

Macierzyństwo bez filtra, zupełnie nie przypomina życia z Instagrama. Wyczerpana matka podgląda je wieczorem i zazdrości, że inni to takie "ładne i ciekawe" mają. A ty? Zastanawiasz się jaką zupę jutro im podasz i nasłuchujesz czy czasem, aby znowu nie zaczyna się katar. Czasem tęsknię za moim życiem "sprzed dzieci". Czy to źle? Nie wiem. A jak jest u Ciebie? Czy bym do tamtego życia wróciła? Za żadne Skarby! Dzieci są tym, co mi najlepiej w życiu wyszło. Do roli matki nie da się przygotować. Każdy dzień to sukcesy i porażki. Jedno jest pewne - to one kiedyś ocenią czy dałam radę, więc warto się starać - podsumowała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE