Sebastian Fabijański Rafalala

i

Autor: WBF

Sebastian Fabijański tłumaczy się ze schadzki z Rafalalą. "Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła"

2022-03-16 12:59

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie w sprawie tajemniczej akcji promocyjnej, w której wziął udział wspólnie z Rafalalą. Aktor tłumaczy jak do tego doszło i przeprosił produkcję filmu „Inni ludzie”.

Rafalala wrzuciła kilka dni temu na Instagram wideo, na którym siedzi w aucie Sebastiana Fabijańskiego. Para przemierzała wspólnie ulice Warszawy rozmawiając na filozoficzne tematy. Po czasie okazało się, że ich spotkanie nie było przypadkowe, a internauci zastanawiali się jaki był jego cel.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sebastian Fabijański u Rafalali?! Fani od razu wpadli na trop!

Sebastian Fabijański wyjawia, dlaczego spotkał się z Rafalalą

Sebastian Fabijański po licznych spekulacjach nie wytrzymał presji i postanowił zabrać głos w tej sprawie. Na swoim Instagramie zamieścił oświadczenie, które wyjaśnia całą sytuację.

Sprostowanie! Akcja, którą zapewne już znacie, nie była zlecona przez produkcję i dystrybutora filmu "Inni ludzie". Był to mój pomysł, który się zrodził w trakcie rozmów nad innym projektem artystycznym z Rafalalą i zupełnie spontaniczna akcja.

Okazało się, że produkcja nie miała o niczym pojęcia, a zaskoczona Terpińska zdementowała słowa Rafalali i Fabijańskiego.

Nie jestem w stanie kontrolować tego, co Sebastian robi prywatnie. Nie jest to w żaden sposób związane z promocją filmu – powiedziała Terpińska.

Chciałbym jednocześnie przeprosić produkcję za to, że nie skonsultowałem swojego pomysłu – wyraził skruchę Fabijański. (…) Najważniejsze w tym pomyśle było to: "Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła tego świata, jeżeli w porę potrafimy ją dostrzec. A nie potrafimy - dodał Sebastian.

Film Aleksandry Terpińskiej „Inni ludzie”, na podstawie książki Doroty Masłowskiej o tym samym tytule, jest najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku. Pełnometrażowa produkcja będzie miała swoją premierę już 18 marca. „Inni ludzie” to opowieść o ludziach desperacko poszukujących miłości w czasach panującej pandemii.

Kim jest Rafalala?

Rafala to kontrowersyjna postać polskiej sceny, znana jest z licznych skandali. Rafalala jest transwestytką, która nie przeszła całkowitej korekty płci. W 2010 roku poddała się jedynie korekcji piersi. Kilka lat temu nagrała film „I Bóg stworzył transwestytę”, w którym chodziła po ulicach miasta pytając ludzi co sądzą na temat osób takich jak ona. Zagrała również na deskach teatru Polonia u Krystyny Jandy, a w w 2010 roku wzięła udział w rozbieranej sesji do magazynu „Replika”, gdzie zaprezentowała swoje nowe piersi.

Sonda
Obejrzysz film Fabijańskiego?
Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity