Love Island 3: Pierwszy związek PO programie? Ta para chce dać sobie szansę!

2021-03-22 12:33 mm
Love Island 3 - uczestnicy
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Które pary Love Island 3 mają szansę stworzyć stałą relację, także po zakończeniu programu? W historii show nie ma zbyt wielu przykładów na trwałe relacje po opuszczeniu Wyspy Miłości, ale nie oznacza to, że takie przypadki nie są możliwe. Czyżbyśmy właśnie poznali pierwszą parę trzeciej edycji, która ma szansę być ze sobą także po opuszczeniu willi?

To już czwarty tydzień Love Island 3! Finał programu coraz bliżej i pewnie większość widzów ma już powoli swoich faworytów. Które pary mają największe szanse na zwycięstwo: jakaś z obecnych, czy może taka, która jeszcze się nie utworzyła?

Zwycięstwo w Love Island 3 oznacza trwały związek (przynajmniej na jakiś czas). Historia zna jednak przecież przypadki całkiem fajnych relacji zbudowanych na parach, które wcale nie wygrały programu. Takie związki tworzą się zazwyczaj na długo przed finałem. Czyżbyśmy właśnie obserwowali jeden z nich?

Mateusz i Caroline po nocy w Kryjówce

Wiosna w Love Island rozpoczęła się dla niektórych całkiem miłym akcentem. U walczących o miłość uczestników kwitną uczucia, choć drobne nieporozumienia wywołują też łzy smutku. Każdy dzień na Wyspie Miłości zaskakuje i przynosi mnóstwo emocji. 

Mateusz i Caroline spędzili noc w Kryjówce. Zapatrzona w siebie para wzniosła toast i odbyła szczerą rozmowę na temat swojego związku. Później był relaksujący masaż i wspólna noc. Utwierdziłem się w przekonaniu, że przeciwieństwa jednak się przyciągają i że to jest to, czego potrzebuję - wyznał kolegom Mateusz opisując wnioski ze wspólnie spędzonej nocy. Wyspiarzy najbardziej interesowała jednak sfera fizyczna.

Zostaliśmy w tym samym obozie

 – podkreślił.

Caroline zdradziła natomiast koleżankom, że po programie chce kontynuować znajomość z 27-latkiem!

Love Island 3 - uczestnicy - Mateusz i Caroline
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Gdy u jednych ogień płonie, inne pary gaszą swoje uczucia. Angela i Marcin zdecydowali się na szczerą rozmowę i wspólnie przyznali, że pochodzą z dwóch różnych światów i z tej mąki chleba nie będzie. Może więc 25-latka znajdzie szczęście u boku Arsena? Wszystko na to wskazuje!

Niezdecydowany singiel, który przez kilka ostatnich dni lawirował między rozmowami z Anią i Angelą podjął decyzję i oznajmił, że lepiej czuje się w towarzystwie Angeliki i to z nią chce budować relację. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Tymczasem w willi pojawiła się Karolina Gilon. Czas na porządki? Na szczęście nie tym razem.

Możecie odetchnąć z ulgą i wyluzować się, bo dziś nie będzie przeparowania, ani nikt nie poleci do Polski

– oznajmiła Karolina. Uczestnicy Love Island 3 dzięki prowadzącej dowiedzieli się za to, co myślą o nich widzowie programu. Niestety nie wszystkim spodobały się komentarze internautów.

„Bawi się jej uczuciami jak dziecko klockami” - opisali relację Piotra i Stelli fani programu. Para była mocno zmieszana po odczytaniu tych słów. Piotr zdenerwował się i oznajmił, że ma gdzieś co inni o nim sądzą. Wydaje się jednak, że opinię widzów wzięła sobie do serca Stella. Czy opinia widzów wpłynie niekorzystnie na relacje między tą dwójką?

Love Island 3 - uczestnicy - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Czarne chmury pojawiły się też nad związkiem Zery i Maćka. Daje o sobie znać różnica temperamentów. Podczas rozmowy z partnerem 22-latka wybuchła płaczem, a ten wydawał się tym faktem niewzruszony. Czy ich relacja przetrwa?

Love Island 3 - uczestnicy - Zera i Maciek
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Sonda
Z facetów powinien wygrać...
Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE