Love Island 3: Wszystkie pary zagrożone, oprócz JEDNEJ. Kto jest bezpieczny?

2021-03-20 17:45 mm
Love Island 3 - jedna z par ma immunitet
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto odpadnie z Love Island 3? Uczestnicy nie mogą ani chwili czuć się bezpiecznie, bo konkurencja na Wyspie Miłości jest olbrzymia, a przeparowania i inne perypetie sprawiają, że w każdej chwili każdy Islander może pożegnać się z programem. Niedługo show opuści jedna z par. Zagrożone są WSZYSTKIE, poza jedną... Kto dostał immunitet?

Co słychać w Love Island 3? Co porabiają uczestnicy i jakie wydarzenia podgrzewały atmosferę w willi? Na Wyspie Miłości przez chwilę panował względny spokój, ale sielanka za chwilę się skończy. Jedna z par musi pożegnać się z programem.

Kto dostał immunitet, a kto opuszcza program?

Kolejny dzień na Wyspie Miłości upłynął pod znakiem rock and rolla. Do willi przybył Elvis Presley, a właściwie aż sześciu Elvisów. Podczas konkurencji chłopcy mieli do pokonania tor pełen przeszkód ze śliskim finałem w kisielu i symbolicznym ślubem. Był pierwszy pocałunek Macieja i Zery, a także słodki buziak nowej pary Arsena i Ani, którzy wygrali konkurencję.

Pozostała część dnia upłynęła u Wyspiarzy na rozmowach i poznawaniu się nawzajem. Ania chciała zbliżyć się do nowego uczestnika, ale zauważyła, że chłopak jest wobec niej dość zachowawczy. Czy to oznacza, że w głowie zawróciła mu jednak Angela? Tych dwoje wyraźnie do siebie ciągnie i dobrze im się rozmawia.

Pewny siebie, szarmancki, bardzo dojrzały facet

 – tak Arsena podsumowała Angelika. Kiedy ten trójkąt przemieni się w prawdziwą parę?

Przypomnijmy, że w Love Island 3 mamy obecnie dwie oficjalne pary: Walerię i Piotrka oraz Stellę i Piotra. I wszystko wskazuje na to, że wkrótce dołączy do nich trzecia: Mateusz i Caroline.

Przystojny trener nerwowym krokiem przemierzał willę i nieśmiało radził się Piotrka jak powinien rozpocząć rozmowę na temat związku. 

Noc w kryjówce pokaże prawdę

Czy pochodząca z Kanady Caroline będzie zainteresowana głębszą relacją z Wyspiarzem? A może niefortunny przytyk Mateusza na temat nocnego podjadania partnerki sprawi, że ta nieco się zdystansuje? Para najbliższą noc spędzi w Kryjówce. To idealne miejsce na długą i szczerą rozmowę.

Tymczasem przyszedł też czas na kolejne decyzje widzów. To właśnie fani zdecydują, która z par otrzyma immunitet i będzie bezpieczna podczas zbliżającej się eliminacji. Głosowanie trwa do soboty - tylko do godziny 20:00!

Ale uwaga - to oczywiście nie koniec emocji. Za 3 dni na Wyspie Miłości nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi, które sprawi, że żaden z uczestników nie będzie mógł czuć się bezpiecznie. BREAKING NEWS czeka nas już we wtorek 23 marca. Cierpliwości!

Sonda
Z facetów powinien wygrać...
Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE