Love Island 3. Myszojeleń hitem edycji! Co to takiego? [WIDEO]

2021-03-21 18:45 mm
Love Island 3 - Maciek i myszojeleń z Wietnamu
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Co słychać na Wyspie Miłości? Okazuje się, że oprócz miłosnych zawirowań w willi uczestników odbywają się też regularne zajęcia z biologii. I wcale nie mamy tu na myśli nocy w Kryjówce! Podczas ostatniego odcinka Love Island 3 jeden z uczestników opowiadał partnerce o zagrożonym wyginięciem gatunku zwierzęcia. Czym jest myszojeleń i dlaczego opowieść Maćka stała się hitem wśród widzów Love Island? Zobaczcie!

Okazuje się, że Love Island to nie tylko podrywy, randki i zerwania. Oglądając przygody Islanderów można się sporo dowiedzieć. 

Na przykład z zoologii. 

Wiecie na przykład, jak wygląda MYSZOJELEŃ?

Jak wygląda myszojeleń? Maciek wyjaśnia

Jeśli nie znacie tego gatunku, z pomocą nadciąga Maciej Dąbrowski. Okazuje się, że ten niemal dwumetrowy 26-letni Wyspiarz wie to i owo o zagrożonych wyginięciem gatunkach zwierząt.

Zobaczcie, jak sprawnie używa swojej wiedzy w bajerowaniu dziewczyn!

Widziałaś kiedyś myszojelenia?

To nie jest mysz. Ale można go przygarnąć. Jest takie chudziutkie i ma takie kopytka. 

I główkę ma taką jak mysz, taką chudą [...]

I jęzor ma taki długi, że może się lizać po uszach nawet. Taki śmieszny jest. Z Wietnamu

- opowiadał Maciek.

Koniecznie posłuchajcie jego wykładu z biologii!

Nie wiemy, co jest większym hitem: opowieść Maćka o myszojeleniu czy może wstawka grafika, który zilustrował to nietypowe zwierzę :) 

W każdym razie, gdyby ktoś zarzucał Wam, że oglądanie Love Island to strata czasu, koniecznie odeprzyjcie atak garścią nowej wiedzy z zoologii. Tzw. "myszojeleń" naprawdę istnieje. To żyjący w Wietnamie kanczyl srebrnogrzbiety. Zwierzak może nie do końca przypomina jamnika, jak opisywał go Maciek, ale w kilku punktach wcale się nie mylił. Zobaczcie sami: co to jest myszojeleń?

Sonda
Z facetów powinien wygrać...
Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE