Lili Reinhart od dawna wiedziała, że jest biseksualna! "To żaden sekret"

2020-08-06 9:13 KP
Lili Reinhart z Riverdale
Autor: Invision/Invision/East News

W czerwcu Lili Reinhart zaskoczyła swoich fanów, wyznając, że jest osobą biseksualną. Wyznanie aktorki Riverdale było tym bardziej nieoczekiwane, że zaledwie tydzień wcześniej zakończył się jej trzyletni związek z Cole Sprousem. Tymczasem gwiazda tak naprawdę nigdy nie ukrywała swojej orientacji seksualnej, z której doskonale zdawali sobie sprawę jej najbliżsi.

Prywatne życie młodych gwiazd serialu Riverdale wzbudza już od dawna ogromne zainteresowanie wśród widzów. Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes czy K.J Apa to stali bywalcy mediów plotkarskich, które rozpisują się na temat ich nowych związków, wywiadów czy postów na Instagramie. A gdy pod koniec maja media obiegła informacja o rozstaniu Cole Sprouse'a i Lili Reinhart, w sieci zawrzało.

Choć bowiem od wielu miesięcy plotkowało się o kryzysie w związku utalentowanych aktorów, niewiele osób przypuszczało, że ich trzyletnia relacja rzeczywiście dobiegnie końca. Oliwy do ognia dodał fakt, że zaledwie tydzień po rozstaniu Lili Reinhart ogłosiła światu, że jest biseksualna...

>> Cole Sprouse nie wiedział, że Lili Reinhart jest biseksualna? Fani Riverdale zdziwieni

Lili Reinhart o swojej seksualności

Lili Reinhart i Cole Sprouse do dziś nie skomentowali powodów swojego rozstania, zatem wszelkie doniesienia o ewentualnym związku między rozstaniem a późniejszym wyznaniem aktorki są wciąż tylko spekulacjami. Czy Cole Sprouse rzeczywiście nie wiedział, że Lili Reinhart jest biseksualna? A może nie mógł się z tym pogodzić? Sprawę z pewnością rozjaśniają ostatnie słowa gwiazdy Riverdale, która przyznała, że dla jej znajomych i rodziny kwestia jej biseksualności nigdy nie była żadną tajemnicą.

Od najmłodszych lat wiedziałam doskonale, że pociągają mnie kobiety. Czułam, że skoro jestem wyłącznie w związkach hetero-normatywnych, każdemu z zewnątrz, zwłaszcza mediom, byłoby zbyt łatwo oczerniać mnie i oskarżać o udawanie, by zwrócić na siebie uwagę. Nie chciałam się tym zajmować. Ale dla moich bliskich przyjaciół i osób w moim życiu moja biseksualność nie była tajemnicą.

- powiedziała.

przypomnijmy, że Lili Reinhart ujawniła się jako osoba biseksualna przy okazji protestów Black Lives Matter. Gwiazda Riverdale dołączyła wtedy do akcji LGBTQ+ For #BlackLivesMatter i przyznała, że sama należy do tej społeczności.

>> Lili Reinhart jest biseksualna! Aktorka Riverdale w przerywa milczenie: “Jestem dumna”

NAJNOWSZE