Lili Reinhart jest biseksualna! Aktorka Riverdale w przerywa milczenie: “Jestem dumna”

2020-06-04 7:50 mw
Lili Reinhart z Riverdale
Autor: Invision/Invision/East News

Lili Reinhart wyznała, że jest biseksualna! Aktorka popularnego serialu "Riverdale" zaskoczyła fanów oświadczeniem wygłoszonym za pośrednictwem Instagrama w związku z trwającymi w USA protestami przeciwko przejawom rasizmu. Lili Reinhart poparła akcję "LGBTQ+ For #BlackLivesMatter" i po raz pierwszy oficjalnie zdradziła, że sama jest członkiem tej społeczności jako osoba biseksualna!

Takiego wyznania fani Lili Reinhart i serialu Riverdale raczej się nie spodziewali! Zaledwie tydzień po tym, jak sieć obiegła informacja, że Lili Reinhart i Cole Sprouse rozstali się po prawie 3 latach związku, aktorka Riverdale zdradziła, że jest osobą biseksualną!

Pretekstem do tego wyznania stały się trwające w Stanach Zjednoczonych protesty przeciwko rasizmowi.

"NIGDY DOTĄD O TYM NIE MÓWIŁAM. JESTEM DUMNA"

Lili Reinhart przerwała milczenie na temat swojej orientacji seksualnej, zabierając głos w sprawie akcji Black Lives Matter. W całych Stanach od wielu dni trwają antyrasistowskie demonstracje wywołane tragicznymi wydarzeniami z Minneapolis. Przypomnijmy - jeden z tamtejszych policjantów udusił czarnoskórego mężczyznę, George'a Floyda. Tragiczną w skutkach interwencję funkcjonariusza uwiecznili przypadkowi przechodnie. Na filmie widać, jak policjant uciska kolanem szyję mężczyzny. Zrozpaczony George Floyd mówi, że nie może oddychać, jednak mundurowy nie reaguje. Ostatecznie mężczyzna zmarł.

Protesty po wydarzeniach z Minneapolis rozlały się na całe Stany Zjednoczone. Akcję Black Lives Matter wsparło wiele znanych osób, w tym liczne gwiazdy. Antyrasistowski ruch poparła też społeczność LGBTQ+, i to właśnie do tej akcji aktywnie dołączyła się aktorka Riverdale - przy okazji robiąc swój osobisty coming-out!

Chociaż nigdy wcześniej nie mówiłam o tym publicznie, jestem dumną biseksualną kobietą

- wyznała za pośrednictwem Instagram Story Lili Reinhart

Gwiazda dodała, że dołącza do akcji "LGBTQ+ For Black Lives Matter".

Przyłączam się dziś do protestu. Chodźcie z nami

- zachęca Lili Reinhart.

Hotplota.pl: Jason Momoa ratuje lokalną knajpkę; Ile wydaje Kylie Jenner?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE