Liam Payne i Harry Styles pozostają w kontakcie! Wokalista One Direction "ma szósty zmysł"

2021-06-04 23:03 es
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News

Liam Payne i Harry Styles wraz z pozostałymi wokalistami tworzyli One Direction. Zespół cieszył się gigantyczną popularnością przez kilka lat. Panowie dorobili się wielkich hitów i jeszcze większej liczby fanek. W końcu jednak grupa zakończyła działalność i każdy odszedł w swoją stronę. Chociaż dziś mają wiele zajęć na głowie, wciąż pozostają w kontakcie. Liam Payne i Harry Styles mieli ostatnio przemiłą rozmowę.

One Direction wzbudzali najprawdziwszy szał przez dobre kilka lat. Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne dorobili się nie tylko wielu hitów na pierwszych miejscach list przebojów, ale i wielu fanek na całym świecie. Ich koncerty cieszyły się wielką popularnością, a każdy ruch był uważnie śledzony przez media.

Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. I tak One Direction przeszło do historii. Wokaliści skupili się na rozwoju solowych karier. Najwięcej dokonań ma na koncie Harry Styles. Nie tylko świetnie sobie radzi na rynku muzycznym, ale także w świecie mody.

Czy koledzy z zespołu zazdroszczą mu sukcesu? Wprost przeciwnie! Podczas instagramowego live'a Liam Payne wyznał, że wciąż są blisko.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Harry Styles i Liam Payne wciąż się przyjaźnią

Podczas live'a na Instagramie Liam Payn został zapytany o jego kontakt z kolegą z One Direction. Okazuje się, że Harry Styles niedawno do niego zadzwonił.

Tak, rozmawiałem z Harrym i to było naprawdę cudowne. Zadzwonił do mnie, ponieważ ma szósty zmysł, jeśli mam problemy lub jeśli jedno z nas ma kłopoty, to się to czuje. Właściwie to było naprawdę cudowne nadrabianie zaległości. I mam dużo miłości do tego mężczyzny. Jest wspaniały, naprawdę, naprawdę wspaniały.

Zachwycał się Liam Payne.

Dodał, że obecnie wszyscy byli członkowie One Direction są bardzo zajęci i "trzeba to zrozumieć". Miło jest słyszeć, że mimo natłoku obowiązków panowie wciąż o sobie pamiętają.

Może jednak ta reaktywacja One Direction jeszcze nastąpi?

Ile wiesz o One Direction?

Pytanie 1 z 9
W jakim show panowie się zapoznali?
NAJNOWSZE