Niall Horan

i

Autor: Rex Features/East News

Powrót One Direction stanął w martwym punkcie? Niall Horan studzi entuzjazm fanów

2021-05-28 23:03

One Direction byli jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie. Powstali w 2010 roku i wydali 5 albumów. Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik mieli mnóstwo fanek na całym świecie. Te od dawna czekają na reaktywację One Direction. Niestety nie mamy dobrych wieści... Projekt utknął w martwym punkcie!

Zespół One Direction cieszył się ogromną popularnością. Po 2010 roku Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik szturmem zdobywali nie tylko listy przebojów, ale i serca fanek na niemal całym świecie. Ich koncerty wyprzedawały się na pniu! Dziś każdy z panów ma solową karierę, a ich sława jeszcze urosła.

Rok temu świętowaliśmy rocznicę powstania One Direction. I chociaż wokaliści są od dawna osobno, nie zawiedli fanów. Ci od dawna po cichu liczą na reaktywację One Direction. Jednak ta zdaje się znowu niknąć na horyzoncie...

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23

Nie ma szans na powrót One Direction?

10 rocznica powstania One Direction dała fanom zespołu nową nadzieję. wielu liczyło, że Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik ponownie ruszą razem w trasę, albo chociaż wydadzą nowy kawałek.

Jednak wygląda na to, że to nierealne marzenia...

Niall Horan wystąpił w programie Jonathana Rossa. Zdradził, że mógłby ponownie połączyć się z One Direction, „gdyby wszyscy chcieli to zrobić”, ale przyznał, że rozmowy utknęły w martwym punkcie.

- Jest kilkoro małych dzieci od tych chłopców. Każdy osiąga własny sukces na własną rękę. Cieszę się z tego, co robię. Oczywiście, gdyby wszyscy chcieli to zrobić, byłbym na to gotowy... W pewnym sensie musielibyśmy wszyscy znaleźć się w tym samym pokoju i porozmawiać, ale nie wiem, kiedy to się stanie...

Mówił wokalista.

Niall Horan dodał, że pogadanie się w kwestii powrotu jest bardzo trudne, ponieważ każdy chce mieć swoją rację.

- Chyba że wszyscy całkowicie by w to weszli, nie chciałbym tego robić. Nie chciałbym nikogo do tego zmusić.

Dodał.

Zdaje się, że fanki One Direction muszą się pogodzić z myślą, że to już koniec...

Ile wiesz o One Direction?

Pytanie 1 z 9
W jakim show panowie się zapoznali?