Harry Styles

i

Autor: Rex Features/East News

Harry Styles w przebraniu Małej Syrenki! Fani oszaleli po wycieku TYCH zdjęć

2021-04-17 17:03

Harry Styles umie bawić się modą i zaskakiwać fanów. Po okładce Vogue'a, na której zapozował w sukience myśleliśmy, że nic nas już nie zdziwi. A jednak! Do sieci wyciekły zdjęcia z sesji zdjęciowej z 2019 roku. Harry Styles pozuje w przebraniu Małej Syrenki i jest to absolutny odjazd!

Swoim wyczuciem mody Harry Styles wyprzedza swoje pokolenie o całe lata świetlne. Poznała się na nim sama Anna Wintour, legendarna redaktorka naczelna biblii mody. Potwierdza to fakt, że Harry Styles zapozował na okładce Vogue'a jako pierwszy w historii mężczyzna. Było to jeszcze bardziej niezwykłe, bo zdecydował się włożyć sukienkę.

Wygląda na to, że Harry Styles zapoczątkował wtedy nową modę. Później w sukienkach występowali także Adam Levine czy Kid Cudi.

Do sieci trafiły niepublikowane dotąd zdjęcia Harry'ego Stylesa. Sukienka to pikuś przy tej stylizacji!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Harry Styles w stroju Małej Syrenki

Zdjęcia zostały zrobione w 2019 roku, gdy Harry Styles występował gościnnie w Saturday Night Live. Nie mamy pojęcia, dlaczego dopiero teraz wypłynęły na światło dzienne, ale jak to się mówi - lepiej późno, niż wcale.

Harry Styles pozował w stroju Małej Syrenki. Zielony ogon, stanik z muszelek i oczywiście czerwona peruka. Muzyk zdecydował się na kontrowersyjne dodatki - papieros i kieliszek szampana.

Internauci pokochali tę stylizację!

- Król!!

- Jest gorący

- Wygląda pięknie

- nie wiem, co się dzieje, ale kocham to

Czytamy na Twitterze.

A jak Wam się podoba Harry Styles jako Mała Syrenka?