House of Gucci: Lady Gaga zachwyca w pierwszym zwiastunie. Co za metamorfoza!

2021-07-30 17:30 es
Lady Gaga w pierwszym zwiastunie House of Gucci
Autor: Youtube.com/ Movieclips Trailers

Lady Gaga to już od dawna nie tylko wokalistka. Jej aktorski dorobek robi coraz większe wrażenie. Właśnie wyszedł pierwszy zwiastun House of Gucci i jesteśmy zachwyceni. Lady Gaga przyprawia o zawrót głowy. Patrizii Reggiani planowała zabić swojego męża, wnuka projektanta mody Guccio Gucci. Jak udała się jej ta kreacja?

Lady Gaga zyskała międzynarodową popularność jako wokalistka. Ma na koncie niezliczone hity, które szturmem wspięły się na szczyty list przebojów. Jednak już od dobrych kilku lat Lady Gaga nie zajmuje się wyłącznie muzyką. To teraz także aktorka! Jej najgłośniejsza rola to oczywiście występ w kultowym filmie Narodziny Gwiazdy.

Wygląda na to, że House of Gucci powtórzy ten sukces...

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Lady Gaga w pierwszym zwiastunie House of Gucci

House of Gucci to film, który ukazuje historię Patrizii Reggiani. Poślubiłam Maurizio Gucciego, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci. Później jednak planowała jego morderstwo.

Wcielająca się w główną rolę Lady Gaga zachwycała już od dawna. Na ujęciach z planu mogliśmy zobaczyć ją m.in. w sukni ślubnej. Jednak dopiero pierwszy zwiastun House of Gucci daje nam prawdziwy przedsmak jej kreacji.

Lady Gaga występuje tam w charakterystycznych dla epoki kostiumach, pali papierosy i mówi z włoskim akcentem. Musicie zobaczyć jej metamorfozę!

Światowa premiera House of Gucci planowana jest na koniec listopada 2021 roku. Czekacie?

NAJNOWSZE