Lady Gaga

i

Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News; Marco Piraccini/Cover Images/East News

Lady Gaga bez makijażu i topless. Tak się wypoczywa w Malibu

2021-07-07 18:50

Lady Gaga znalazła chwilę dla siebie. Wokalistka ma ostatnio bardzo intensywny czas. Przez wiele tygodni była w Europie, gdzie pracowała nad filmem House of Gucci. W piątek w Nowym Jorku nagrywała koncert MTV Unplugged. Teraz nareszcie może wyluzować. Lady Gaga odpoczywa bez makijażu i topless!

Lady Gaga ostatnio wrzuciła wyższy bieg! Od czasu wielkiego sukcesu filmu Narodziny gwiazdy nie jest już wyłącznie wokalistka, ale i aktorką. Spędziła długie tygodnie w Europie, gdzie pracowała nad filmem House of Gucci. Tam przeżyła trudne chwile, ponieważ pod jej nieobecność napastnik uprowadził jej psy i postrzelił mężczyznę, który je wyprowadzał! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

W miniony weekend Lady Gaga także nie próżnowała. Poleciała do Nowego Jorku, by nagrać koncert MTV Unplugged ze swoim przyjacielem i współpracownikiem Tonym Bennettem.

Na szczęście teraz Lady Gaga ma chwilę dla siebie.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Lady Gaga bez makijażu i topless

Tak się odpoczywa w Malibu! Piosenkarka i aktorka wróciła na Zachodnie Wybrzeże po podróży do Nowego Jorku. Lady Gaga potrzebowała odpoczynku. Zatem zmyła makijaż, zrzuciła ubrania i zajęła się relaksem. Oczywiście pamiętając, by uwiecznić to w social mediach.

Niech twoje ? świeci jak ☀️

Napisała gwiazda pod zdjęciem.

Lady Gaga bez makijażu i ubrań zachwyciła fanów.

- Jesteś śliczna

- Kocham twoją naturalność ❤️❤️

- Piękna królowa ??

Czytamy pod zdjęciem.

A jak Wam podoba się Lady Gaga bez makijażu i stanika?