Lady Gaga została królową Nowego Jorku? Nowe zdjęcie zachwyca

2021-07-27 17:26 es
Lady Gaga i jej pies
Autor: Guerin Charles/ABACA/Abaca/East News

Lady Gaga zdobyła sławę jako wokalistka. Wielkie hity zapewniły jej międzynarodową popularność. Z biegiem czasu kariera artystki się rozrosła. Lady Gaga została aktorką! Ma także silny związek z modą. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie to doskonały dowód. Ta stylizacja sprawiła, że internauci okrzyknęli ją królową Nowego Jorku!

Swojego czasu Lady Gaga była jedną z najpopularniejszych wokalistek świata. Kawałki takie jak Bad Romance czy Just Dance zaprowadziły ją na szczyty list przebojów. Z czasem artystka rozwinęła skrzydła i sięgnęła do innych branż. Jej występ w filmie Narodziny Gwiazdy okazał się strzałem w 10! Produkcja i jej rola zebrały bardzo dobre recenzje. A kawałek Shallow, który Lady Gaga nagrała z Bradleyem Cooperem, szybko stał się hitem.

Lady Gaga to nie tylko aktorka i wokalistka, ale także znawczyni mody. Musicie zobaczyć jej najnowszą stylizację!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Lady Gaga królową Nowego Jorku?

To zdjęcie idealnie oddaje ducha Nowego Jorku! Lady Gaga pozuje na tle Empire State Building w zabójczej stylizacji. Postawiła na czarną sukienkę Alessandry Rich, którą połączyła z grubym paskiem i zdobionymi szpilkami Manolo Blahnik, kolczykami Agmes x Simone Bodmer-Turner i okularami przeciwsłonecznymi Dita.

Tym zdjęciem wzbudziła prawdziwy szał!

- KRÓLOWA NOWEGO JORKU! ❤️

- To takie nowojorskie!

- Jesteś zachwycająca

- Królowa

Czytamy pod zdjęciem.

Trudno się z tymi komentarzami nie zgodzić!

NAJNOWSZE