Kylie Jenner na Instagramie Z BLISKA w bardzo wyciętym bikini! To tak, jakby była nago

2021-02-06 10:12 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Brak pomysłu na nowe zdjęcie na Instagram? Fotka w bikini zawsze się sprawdza! Kylie Jenner doskonale wie, że jej fani uwielbiają kolejne zdjęcia jej seksownego ciała i wygląda na to, że ujęcia celebrytki w bikini po prostu nie mogą się znudzić. Tym razem Jennerka wskoczyła w taki sam kostium, w jakim ostatnio kusiła Kourtney Kardashian. Która wygląda lepiej?

Kylie Jenner rzuciła wyzwanie swojej starszej przyrodniej siostrze i pokazała się na Instagramie w identycznym, bardzo skąpym bikini. Jennerka już od lat bije Kardashianki na głowę pod względem popularności, więc i tym razem w ciągu kilku godzin zebrała dwa razy więcej serduszek pod fotką niż Kourtney Kardashian.

Czy Kourt będzie miała do niej żal? Cóż, pewnie już przywykła do tego, że wszystko, za co weźmie się Kylie Jenner, obraca się w wielki sukces. Wam też bardziej podoba się fotka Kylie?

ESKA XD #015

Kylie i Kourtney w identycznym bikini

Przypomnijmy, że tydzień temu Kourtney Kardashian pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w wyciętym bikini, pod którym zebrała 3,5 miliona lajków od fanów:

Teraz to samo bikini założyła Kylie Jenner, przy okazji wykorzystując uwagę fanów i reklamując olejek do ciała jej marki. W ciągu ośmiu godzin od publikacji celebrytka pobiła siostrę na głowę i zdobyła 6,5 miliona polubień!

A Wam która siostra bardziej przypadła do gustu?

NAJNOWSZE