Kourtney Kardashian w bardzo dziwnie zawiązanym bikini. Ale z jakim efektem!

2021-02-01 9:08 kp
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kourtney Kardashian po raz kolejny postanowiła rozgrzać swoich fanów do czerwoności! Celebrytka regularnie dodaje na swój profil na Instagramie seksowne fotki, zatem z każdym kolejnym musi jeszcze bardziej postarać się, by przyciągnąć wzrok. Tym razem jej się udało - potrafiłybyście zawiązać tak górę od bikini?

Seksowne zdjęcia w skąpych strojach to codzienność na profilu każdej z sióstr Kardashian-Jenner. Przez lata celebrytki kuszą swoich fanów krągłymi kształtami, a oni nadal nie znudzili się gorącymi ujęciami Kardashianek. I choć Kourtney i Kim są już po czterdziestce, trudno posądzić je o to, by w najbliższym czasie miały zmienić swój styl.

Tym razem po raz kolejny seksownym ciałem zachwyca Kourtney Kardashian. Co ciekawe, wielu fanów słynnego klanu wciąż uważa najdrobniejszą i najstarszą ze wszystkich sióstr za najatrakcyjniejszą z nich. Kourt ma powody do dumy zwłaszcza, że urodziła przecież trójkę dzieci!

ESKA XD #015

Kourtney Kardashian kombinuje z bikini

A ponieważ zdjęcia Kourtney Kardashian w nawet najbardziej skąpym bikini widzieliśmy już setki razy, tym razem celebrytka postanowiła pokombinować z kostiumem. Co zrobić, by skąpy stanik był jeszcze bardziej skąpy? Zawiązać go w drugą stronę...

Ten czerwony strój najstarszej Kardashianki naprawdę nie pozostawia wiele dla wyobraźni. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE