Kylie Jenner i Travis Scott spędzili razem weekend. Wrócili prywatnym odrzutowcem

2020-10-27 17:03 es
Travis Scott, Stormi Webster i Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Wygląda na to, że Kylie Jenner i Travis Scott do siebie wrócili. Po wspólnym zdjęciu na instagramie spędzili razem weekend. Paparazzi zauważyli, jak wrócili z podróży prywatnym odrzutowcem. Szczęśliwa rodzinka?

Wszystko wskazuje na to, że Kylie Jenner i Travis Scott dali sobie kolejną szansę. Blisko rok temu rozstali się i wyglądało na to, że na dobre. Niedawno jednak zaskoczyli wszystkich fanów, publikując wspólne zdjęcie. Travis Scott bez koszulki stał bardzo blisko Kylie Jenner. Wyglądało to na coś więcej, niż dwoje rodziców próbujących utrzymywać ze sobą kontakt dla dobra dziecka ;)

Kylie Jenner i Travis Scott na wspólnych wakacjach

Wygląda na to, że Kylie Jenner i Travis Scott ponownie się do siebie zbliżyli. Kilka tygodni temu dodali wspólne zdjęcie na instagram. Teraz zgodnie z doniesieniami zagranicznych mediów spędzili razem weekend.

ESKA XD #007

Kylie Jenner i Travis Scott zostali zauważeni na lotnisku w Los Angeles. Z weekendowego wypadu wrócili prywatnym, różowym odrzutowcem wartym ponad 72 miliony dolarów.

Troskliwa mama, Kylie Jenner sprowadziła dwuletnią Stormi po schodach. Później dziewczynkę przejęła zaufana asystentka. Travis Scott jak prawdziwy gentleman zajął się markowymi walizkami.

Szczęśliwa rodzinka?

NAJNOWSZE