Kylie Jenner skopiowała Kris Jenner! W TAKICH włosach wygląda lepiej?

2020-10-27 15:00 AM
Kylie Jenner i Kris Jenner
Autor: Fern / Splash News/EAST NEWS

Kylie Jenner uwielbia metamorfozy. Jej Instagram obfituje w różne fotki, które często pochodzą z sesji zdjęciowych na których celebrytka ostro eksperymentuje ze swoim wyglądem. I wcale nie potrzebuje do tego wielkich okazji. Teraz też postanowiła zmienić look. Ale zaraz, czy ona Wam kogoś nie przypomina? Kylie stała się kopią swojej mamy Kris Jenner!

Kylie Jenner znana jest nie tylko z charakterystycznych dużych ust, ale także z długich włosów. Internauci więc mocno się zdziwili gdy zobaczyli celebrytką w zupełnie innym wydaniu. Kylie zmieniła się nie do poznania, a raczej stała się kopią swojej mamy Kris Jenner. Wszystko przez fryzurę o nazwie pixie! Czyli krótkie włosy, dokładnie takie jakie nosi Kris. Jak większość metamorfoz celebrytki także i ta była robiona ze względu na sesję zdjęciową w której Jennerka brała udział.

ESKA XD #007

KYLIE JENNER STAŁA SIĘ KOPIĄ KRIS JENNER

Fotki i klip do sesji pojawił się na jej Instagramie. Ubrana od stóp do głów w komplet w cętki na wzór pantery, Kylie reklamowała swoją nową kolekcję kosmetyków od Kylie Cosmetics.

Sesja jak na Kylie przystało była bardzo seksowna, jednak fani tym razem najbardziej skupili się na fryzurze Jennerki, która do złudzenia przypominała tą, którą nosi Kris Jenner.

Jedno jest pewne, jeśli Kylie za kilkadziesiąt lat zdecyduje się na krótkie włosy będzie kopią Kris! Zgadzacie się?

NAJNOWSZE