Kylie Jenner i Stormi

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Córka Kylie Jenner dostała kolekcję butów. Jest warta co najmniej 1500 dolarów.!

2021-02-04 20:03

Kylie Jenner niewiele zabrakło do bycia najmłodszą miliarderką świata. A to znaczy, że jej córka dorasta w luksusie. Stormi Webster od najmłodszych lat otaczana jest drogimi markami. Kolekcja butów, którą dostała od Nike z okazji urodzin, zwala z nóg!

Przeważnie rodzice chcą zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze. Kylie Jenner ma ku temu mnóstwo zasobów! Dzięki imperium kosmetycznemu w bardzo młodym wieku stała się jedną z najbogatszych celebrytek. Nic dziwnego, że córka Kylie Jenner dorasta, otoczona luksusowymi markami.

Niedawno Stormi Webster świętowała 3. urodziny. Z tej okazji została obsypana prezentami! Nie tylko przez Kylie Jenner.

Kolekcja butów córki Kylie Jenner jest warta fortunę

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Stormi Webster dorasta w luksusach. Z okazji 3. urodzin małej celebytki Kylie Jenner zorganizowała spektakularne przyjęcie urodzinowe. Choć w tym roku ze względu na pandemię było znacznie skromniejesze niż w poprzednich latach, to i tak robi wielkie wrażenie. Mnóstwo dekoracji, dmuchana zjeżdżalnia z głową Stormi i cała masa pięknych słodyczy!

ESKA XD #015

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Nie może być mowy o urodzinach, bez prezentów. Kylie Jenner opublikowała na instastories kolekcje butów, jakie Stormi dostała od Nike. Buty 3. latki są warte blisko 1500 dolarów!

Wśród imponujących zdobyczy były buty Air Jordan 6 Retro GS Gatorade za 220 dolarów i Starfish za 157 dolarów z tej samej linii, a także para butów Air Jordans w stylu vintage i tenisówki Rubber Dunk x Off-White o wartości 173 dolarów.

Aż boimy się myśleć, co Stormi dostanie na 16. urodziny!