Kylie Jenner urządziła urodzinową imprezę Stormi! Maseczek i dystansu brak

2021-02-02 16:02

1 lutego córka Kylie Jenner skończyła 3. lata. Zazwyczaj z okazji urodzin Stormi, celebrytka organizowała gigantyczne przyjęcia. W tym roku przez pandemię stworzenie specjalnego wesołego miasteczka Stormi nie wchodziło w grę. To jednak nie znaczy, że Kylie Jenner przestrzegała zasad bezpieczeństwa i zrezygnowała z przyjęcia...

Kylie Jenner nie może powstrzymać wzruszenia. Jej maleńka córeczka kończy już 3. lata! Stormi Webster świętuje urodziny 1 lutego. Zazwyczaj z tej okazji mama organizowała jej fantastyczne i spektakularne przyjęcia. Pamiętajcie, że Kylie Jenner niewiele brakuje do bycia najmłodszą miliarderką świata, zatem łatwo się domyślić jak okazałe były te imprezy.

Ponieważ tata Stormi Webster - Travis Scott jest ogromnym fanem wesołych miasteczek, to był motyw przewodni. Goście wchodzili do nich przez wielką, dmuchaną głowę dziewczynki (tylko nas to trochę przeraża?). W środku były najrózniejsze kolejki, maszyny z przekąskami, animatorzy i przebierane postacie. Czyste szaleństwo!

Można by pomyśleć, że skoro w tym roku szaleje pandemia koronawirusa Kylie Jenner zrezygnuje z imprezy. Faktycznie celebrytka była już z najbliższymi na wakacjach na egzotycznych wyspach. To jednak za mało!

ESKA XD #015

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Kylie Jenner organizuje imprezę w pandemii

W USA trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Jednak wciąż obowiązują zasady bezpieczeństwa. Maseczka, dystans, dezynfekcja. Najwyraźniej jednak rodziny Kardashian Jenner one nie dotyczą.

Na swoim instastories Kylie Jenner opublikowała relację z przyjęcia córki. Zachwycające dekoracje robią wrażenie. Szczęśliwa Stormi w stroju księżniczki otoczona rodziną i przyjaciółmi. Na przyjęciu stawił się też tata dziewczynki - Travis Scott.

Trudno nie zauważyć, że na miejscu nikt nie przejmuje się obostrzeniami. Brak maseczek oraz dystansu widać gołym okiem. Oczywiście, można mówić, że celebyci pewnie testowali się przed imprezą. Trzeba jednak pamiętać, że ktoś to przyjęcie musi obsługiwać. Śmiemy wątpić, że kelnerzy i animatorzy przechodzą co kilka dni testy za kilkaset dolarów...