Kylie Jenner

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner pozuje w bikini z nieziemsko długimi włosami. Co lepsze: figura czy widoki?

2021-01-20 20:03

Kylie Jenner jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie. Konto celebrytki obserwuje ponad 200 milionów osób! Wszyscy mogą jej tylko zazdrościć. Kylie Jenner opublikowała nowe zdjęcia, a my nie wiemy co lepsze - jej figura, czy widoki?

Kylie Jenner po raz kolejny podniosła temperaturę na Instagramie. Śmiało juz można mówić, że celebrytka jest jego królową. Konto Kylie Jenner obserwuje 210 milionów osób! Wszyscy mogli zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Zobaczyć i umrzeć z zazdrości!

Podczas gdy u nas pogoda nie dopisuje, Kylie Jenner odpoczywa w bikini przy basenie. I jeszcze te widoki!

ESKA XD #014

Kylie Jenner pozuje w bikini

Chyba wszyscy zdążyli już zauważyć, że Kylie Jenner kocha luksus. I uwielbia się nim chwalić! A gdzie można robić to lepiej niż na Instagramie z takimi zasięgami?

Kylie Jenner opublikowała nowe zdjęcia. Celebrytka przy okazji pochwaliła się nową fryzurą. Tym razem przedłużone, ciemne włosy sięgają, aż jej kolan!

Uwagę przyciąga figura 23-latki. Kylie Jenner pozuje w skąpym, brzoskwiniowym bikini. Swoją zabójczą talię podkreśliła biżuterią.

Naszym zdaniem najlepsze widać dopiero na filmiku. Kylie Jenner w bikini pozuje na tle basenu, a za nią rozciąga się bajeczny widok na zachód słońca. Zazdrościmy!

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...