Kristen Stewart i Dylan Meyer idą za rękę. Jednak wszystko między nimi ok?

2020-07-14 0:02 nk

Kristen Stewart i Dylan Meyer są parą już od ponad roku. Tuż po tym, jak zaczęły się spotykać, gwiazda Zmierzchu deklarowała, że już jest gotowa poślubić swoją dziewczynę. Jednak po kwarantannie związanej z pandemią koronawirusa przez chwilę wydawało się, ż eKristen woli spędzać czas z inną - dość imprezową - dziewczyną. Kryzys zażegnany? Czy w ogóle go nie było?

Kristen Stewart i Dylan Meyer przez okres kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa nie były widywane publicznie - a już na pewno nie razem. Kiedy tuż po rozpoczęciu luzowania obostrzeń obie panie były widziane pierwszy raz razem, fanom spadł kamień z serca. W końcu przez lockdown wiele par nie wytrzymało napięcia i zdecydowało się rozstać. Ale nie one!

Kristen Stewart i Dylan Meyer za rękę

Ostatnio pojawiły się wątpliwości, czy Kristen i Dylan rzeczywiście tworzą tak zgraną parę. Wszystko przez to, że gwiazda Zmierzchu była widziana z inną kobietą na zakupach imprezowych.

W końcu Kristen Stewart i Dylan Meyer ponownie pokazały się razem publicznie. Aktorka i scenarzystka trzymały się za ręce, kiedy szły wspólnie do restauracji Kitsune w Los Angeles, by zjeść lunch.

Dziewczyny zdawały się udowadniać paparazzim, że naprawdę mają się dobrze jako para. Przekonały Was?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE