Kristen Stewart szykuje się na imprezę? Z KIM? To NIE JEST Dylan Meyer! [ZDJĘCIA]

2020-07-10 21:00 nk
Kristen Stewart z koleżanką
Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Kristen Stewart ostatnio była widywana ze swoją dziewczyną, Dylan Meyer. Tym razem jednak wyskoczyła na zakupy z inną kobietą. Panie zaopatrzyły się w sklepie monopolowym w dwie siatki alkoholu. Czyżby szykowała się imprezka? Zobaczcie zdjęcia!

Kristen Stewart i Dylan Meyer są razem od roku. Już na początku swojego związku ze scenarzystką filmową aktorka zachwycała się ukochaną w wywiadzie i mówiła, że nie może doczekać się poślubienia jej.

Kwarantanna związana z koronawirusem była poważną próbą dla wielu związków - czy również dla Kristen i Dylan? Ostatnio pokazywaliśmy Wam zdjęcia, z których wynika, że dziewczyny dalej są razem i wygląda na to, że ich związek przetrwał ciężki czas/

Kristen Stewart na zakupach z koleżanką

Tymczasem na najnowszych zdjęciach Kristen Stewart próżno szukać ej ukochanej. Jest za to inna tajemnicza kobieta. Oby to nie oznaczało żadnych kolejnych zawirowań sercowych w życiu gwiazdy Zmierzchu...

Aktorka i jej przyjaciółka zostały przyłapane przez fotoreportera na zakupach w sklepie monopolowym. Obie dziewczyny miały na twarzach chustki i obie niosły pokaźne siaty z alkoholem i innym asortymentem imprezowym.

Czyżby szykowało się celebrowanie wyjścia z lockdownu?!

Zobaczcie zdjęcia!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE