Kris Jenner bez makijażu, a właściwie... z niedomytym tuszem. Takie zdjęcia to rzadkość!

2019-03-23 10:14
Kris Jenner bez makijażu
Autor: www.instagram.com/krisjenner

Kris Jenner rzadko pokazuje się "nie zrobiona". Matka słynnych sióstr Kardashian i Jenner bardzo dba o swój wizerunek i zazwyczaj prezentuje się światu w grubej tapecie. Tym razem jednak wrzuciła do sieci fotkę bez makijażu. A właściwie.... z makijażem niedomytym od poprzedniego dnia! I jak, duża różnica?

Rodzina Kardashian-Jenner słynie z zamiłowania do perfekcjonizmu i przepychu. Każde zdjęcie członków słynnej rodziny jest starannie wystylizowane i wyretuszowane. Czasem nawet zbyt starannie...

>> Ogromny tyłek Kylie Jenner na okładce. Czyżby graficy za bardzo się rozpędzili?

Kris Jenner zdecydowanie się w ten trend wpisuje. Ktoś w końcu te wszystkie celebrytki wychował, no nie?! W końcu jednak mamagerka Kourtney, Kim, Khloe, Kendall i Kylie postanowiła pokazać się fanom taka, jaką ją matka natura (i sztab chirurgów plastycznych) stworzyła!

HOT ZDJĘCIE
Miley Cyrus

Autor: www.instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus NAGO! Jak to możliwe, że Instagram jeszcze nie zablokował TEGO zdjęcia?!

Kris Jenner wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym - zgodnie z opisem - nie ma makijażu ani nałożonych filtrów. Nie jest to do końca zgodne z prawdą, bo na fotce wyraźnie widać, że Kris Jenner ma pod oczami resztki make-upu z poprzedniego dnia.

Czy jest duża różnica w stosunku do tego, jak Kris wygląda w pełnej tapecie? Cóż, chyba nie spodziewaliście się, że wrzuci do sieci zdjęcie, na którym wygląda źle? Ta twarz jest poddawana tylu zabiegom konserwującym, że jeszcze 50 lat po śmierci będzie chyba wyglądała tak samo! ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
My Tribe #happyinternationalwomensday #love Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)
NAJNOWSZE