Miley Cyrus NAGO! Jak to możliwe, że Instagram jeszcze nie zablokował TEGO zdjęcia?!

2019-03-22 16:49
Miley Cyrus
Autor: www.instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus opublikowała na Instagramie zupełnie nagie zdjęcie! Administratorzy serwisu Instagram zazwyczaj szybko blokują gwiazdy za wstawianie tak odważnych fotek. Jak to możliwe, że TAKIE zdjęcie uchowało się na profilu Miley Cyrus? Odsłania naprawdę sporo...

Miley Cyrus i Liam Hemsworth to super słodka para. Choć w ich związku różnie się układało, wygląda na to, że tych dwoje w końcu, przez lata wspólnego pożycia, dotarło się i już nic ich nie rozdzieli!

>> Miley Cyrus i Liam Hemsworth są dla siebie stworzeni! TEN człowiek wie, co mówi!

Nie od dziś wiadomo, że Miley Cyrus nie jest z tych, co swoje ciało chowają przed światem, by pokazywać je tylko temu jednemu jedynemu. Ponieważ jego żonie bliższa jest ideologia hippisowska, Liam Hemsworth musiał dawno pogodzić się z faktem, że Miley chętnie pokazuje swoje wdzięki, kiedy tylko ma ku temu okazję.

HOT ZDJĘCIA
Rihanna

Autor: www.instagram.com/badgalriri

Rihanna w super HOT sukience! Komentarz ex męża Mariah Carey - bezcenny!

Miley Cyrus zawsze była propagatorką akcji "uwalniania sutków" w mediach społecznościowych. Gwiazda nie kryje się z tym, iż uważa ciało za coś zupełnie naturalnego, co powinno być pozbawione pruderii i zbędnego wstydu. Swoje - kontrowersyjne według niektórych - poglądy popiera licznymi rozbieranymi zdjęciami. Dlatego też Miley była kiedyś jedna  zapewne najczęściej blokowanych użytkowniczek Instagrama.

Co ciekawe, administratorzy serwisu nie zablokowali nowego zdjęcia gwiazdy. To o tyle zaskakujące, że na fotce Miley Cyrus leży na leżaku zupełnie naga!

NAJNOWSZE