Ogromny tyłek Kylie Jenner na okładce. Czyżby graficy za bardzo się rozpędzili?

2019-03-22 9:36
Kylie Jenner
Autor: instagram.com

Kylie Jenner jako świeżo upieczona miliarderka wzbudza zainteresowanie na całym świecie - nawet wśród tych, dla których wcześniej nazwisko Jennerki było zupełnie nieznane. Celebrytka pojawia się ostatnio na okładkach najróżniejszych magazynów. Najnowsza z nich zdecydowanie robi wrażenie, bo Kylie zapozowała w seksownym, lateksowym body. Uwagę zwracają oczywiście jej pośladki, które wielkością nie ustępują już nawet pupie Kim Kardashian.

Kylie Jenner może już chyba spokojnie mówić o sobie, że jest najpopularniejszą ze wszystkich sióstr Kardashian-Jenner. Młoda celebrytka od dawna wzbudza większe zainteresowanie niż 38-letnia już Kim Kardashian i to ona wyrasta na nową idolkę nastolatek. O sukcesach Kylie świadczy fakt, że to właśnie ona została jedną z najmłodszych miliarderek świata - wszystko dzięki swojej marce Kylie Cosmetics.

W związku z jej ogromnymi sukcesami Kylie Jenner udziela ostatnio bardzo wielu wywiadów. Tym razem gwiazda pochwaliła się okładką najnowszego numeru niemieckiej edycji Interview, na której zapozowała w bardzo seksownym wdzianku.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: www.instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian ostro skrytykowana przez inną gwiazdę za zdjęcie brzucha!

Kylie Jenner przyciąga pośladkami na okładce

Na okładce Interview Kylie Jenner pojawiła się w ognistoczerwonym, lateksowym body oraz czerwonym, eleganckim kapeluszu. Dłonią w czerwonej, również lateksowej rękawiczce wskazuje na swoją pupę. Rzeczywiście, trudno jej nie zauważyć, bo graficy postarali się, by pośladki celebrytki były na zdjęciu naprawdę gigantyczne. Aż trudno wyobrazić sobie, jak wyglądałaby wyprostowana, gdyby jej tyłek był tak imponująco duży w rzeczywistości... Fotka przywodzi na myśl słynną okładkę magazynu Paper z kieliszkiem na pupie Kim Kardashian. Stopień retuszu jest tu podobny.

>> Kylie Jenner i Jordyn Woods pogodzą się? Nie ma mowy!

Fani Kylie Jenner mają bardzo różne opinie na temat tego zdjęcia. Część z nich nie kryje zachwytu, jednak wiele osób zauważyło, że 21-letnia Kylie Jenner wygląda na nim zdecydowanie zbyt staro.

A jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE