Kourtney Kardashian to siostra na medal. Nie poszła na MET Galę ze względu na Khloe!

2021-09-16 12:46 AM
Kourtney Kardashian, Khloe Kardshian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

MET Gala to jedno z najważniejszych imprez w świecie mody. Od lat zachwyca, ale i szokuje. Wstęp na nią mają tylko wybrani i nie jest to Khloe Kardashian!

Tegoroczna Met Gala za nami, co nie oznacza, że nie będzie o niej jeszcze przez jakiś czas głośno. Jak zwykle spotkała się z wielkim zainteresowaniem i kontrowersjami. Uwagę wszystkich skupiły kreacje Kim Kardashian, Grimes czy Kim Petras, która na event przyszła przebrana za… konia!

Impreza jest prestiżowa i tylko dla wybranych. O tym, kto ma się na niej pojawić decyduje Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue. O ile dziennikarka chętnie zaprasza Kim Kardashian, Kendall Jenner czy jej siostrę Kylie, tak zapomina o Khloe, która jeszcze nigdy nie otrzymała zaproszenia na galę! Co ciekawe po raz pierwszy w tym roku zaproszenia doczekała się najstarsza Kardashianka, czyli Kourt.

Jak to możliwe? Ano możliwe, bo Anna Wintour nie należy do osób, które robią coś na pokaz i jeśli uważa, że ktoś nie jest godny tak prestiżowego wydarzenia, to go po prostu nie zaprasza.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Khloe Kardashian znów bez zaproszenia na MET Galę

W tym roku Khloe znów nie doczekała się zaproszenia. I podczas gdy jej siostry dumnie szykowały się na wieczór, ona musiała sobie jakoś zorganizować ten czas.

Na szczęście Khloe ma wspierającą rodzinę, która nie zostawiła jej w potrzebie. Kourtney, która mogła po raz pierwszy pojawił się na Met Gali zrezygnowała z przywileju, by solidarnie zostać z pomijaną od lat siostrą.

Z racji tego, że Kourt doczekała się zaproszenia, kto wie, może za rok, również tego doczeka się Khloe…

Taka siostra to skarb, prawda?

Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?
NAJNOWSZE