Kim Petras przebrana za konia. To gala MET 2021 czy bal przebierańców?

2021-09-14 15:50 es
Kim Petras
Autor: Rex Features/East News

Za nami gala MET 2021! Z powodu pandemii na najważniejszą imprezę z pogranicza świata mody i gwiazd czekaliśmy wyjątkowo długo. A to znaczy, że gwiazdy miały więcej czasu na dopracowanie swoich stylizacji. Niektórzy zaszaleli! Kim Petras postanowiła przebrać się za konia. A my pytamy - to gala MET 2021 czy bal przebierańców?

Gala MET to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu gwiazd. W ten wieczór światy mody, sztuki i show-biznes się przenikają. Na galę MET 2021 czekaliśmy wyjątkowo długo. Z powodu pandemii koronawirusa nie odbyła się jak zwykle w pierwszy poniedziałek maja. Przesunięto ją na 13 września, czyli termin między nowojorskim a londyńskim tygodniem mody.

Gwiazdy zyskały dodatkowe czas, by przygotować stosowne kreacje. Jak zawsze obowiązywał motyw przewodni. Tym razem był to amerykański styl. Motywy narodowe, stroje z epoki czy nawiązania do literatury. Było wszystko!

Kim Petras postanowiła najwyraźniej odnieść się do dzikiego zachodu, ponieważ przebrała się za konia.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Gala MET 2021: Kim Petras przebrana za konia

Kim Petras ostatnio udowadnia, że lubi bawić się modom. Na Gali MTV VMA zwróciła na siebie uwagę, łącząc bogato zdobioną suknię z motywem religijnym z...lateksową maską.

Na gali MET 2021 Kim Petras zaszalała nawet bardziej. Wokalistka przebrała się za konia! Z jej sukni wystawała wielka głowa zwierzęcia! Stylizację wykończyła fryzura - a jakże - koński ogon.

Jak to oceniacie?

Kim Petras
Autor: Rex Features/East News
Sonda
Jak oceniasz stylizację Kim Petras na gali MET 2021?

Zobacz też:

NAJNOWSZE