Ed Sheeran szczerze o galach rozdania nagród. „Nienawiść do wszystkich”

2021-09-16 9:49 AM
Ed Sheeran
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Ed Sheeran nie wzbudza kontrowersji i nie robi wokół siebie niepotrzebnego szumu. Jednak teraz jest coś, czym musiał podzielić się ze światem. Piosenkarz zwrócił uwagę na to, jak wyglądają gale rozdania nagród. Nie wyraził się o nich pochlebnie.

Branżowe wydarzenia przyciągają sporą rzeszę ludzi. Interesują się nimi media i fani na całym świecie. Największe gwiazdy w ten dzień prześcigają się, która z nich wygląda najlepiej.

Ale czy faktycznie jest tak bajecznie, jak to widać jak zdjęciach? Piosenkarz Ed Sheeran jest innego zdania. W ostrych słowach wypowiedział się na temat imprez, na których rozdawane są nagrody. Czy miał na myśli konkretne wydarzenie? W wywiadzie po gali MTV VMA, która odbyła się w weekend, powiedział:

Pokój jest wypełniony urazą i nienawiścią do wszystkich innych i panuje dość niewygodna atmosfera. Wszyscy artyści to słodcy ludzie, ale są otoczeni przez świty, które też chcą, aby wygrywali, więc jest to jeden artysta otoczony przez 10 osób i inny artysta otoczony też przez 10 osób. To nie ma nic wspólnego z MTV, chodzi o wszystkie inne rozdania nagród. Tam jest wiele osób, które chcą, aby inni ponieśli porażkę, a ja tego nie lubię.

– zdradził Ed.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?

Sheeran nawiązał również do tego, jak wygląda rozdanie nagród w Wielkiej Brytanii. Czy tak samo? Zdecydowanie jest tam inna atmosfera.

W Anglii nasze rozdanie nagród wygląda tak, jakby wszyscy się upijali i nikogo tak naprawdę nie obchodziło, kto wygra, a kto przegra. To po prostu dobry wieczór.

– zdradził.

Piosenkarz wyznał też, że podobna atmosfera panuje na słynnych after party, gdzie nie pojawiają się tylko gwiazdy, ale także ich świty. Według gwiazdy sporo innych osób z branży ma takie same przemyślenia, co on.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE