Klaudia Halejcio poznała PŁEĆ DZIECKA! Chłopiec czy dziewczynka? [WIDEO Z BABY SHOWER]

2021-02-28 12:00 RD
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Jakiś czas temu Klaudia Halejcio pochwaliła się swoim fanom, że spodziewa się dziecka. Ciąża jest dla aktorki bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Widać to na najnowszym nagraniu, które pojawiło się w sieci. Klaudia poznaje na nim płeć dziecka… Halejcio nie potrafiła ukryć wzruszenia. Łzy same płynęły jej z oczu. Chłopiec czy dziewczynka? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Klaudia Halejcio nie może narzekać na rozwój swojej kariery. Gra praktycznie od dzieciństwa. Swoją pierwszą rolę zaliczyła, gdy miała zaledwie cztery lata. W latach 2000–2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Znana jest głównie z gry w serialach: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Rafała Wieczyńskiego Popiełuszko. Wolność jest w nas. Gwiazda regularnie występuje również na deskach wielu teatrów. Układa jej się nie tylko w życiu zawodowym, ale także w prywatnym. 

Aktorka jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Wyznała również, że "na taką rolę czekała całe życie". 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Klaudia Halejcio w ciąży - chłopiec czy dziewczynka? 

Tymczasem na instagramowym profilu aktorki pojawiło się nagranie, na którym poznaje ona płeć swojego dziecka. Gwiazda przekłuwa igłą ogromny balon z napisem “Boy or Girl?”. 

It’s a ... BOY or GIRL ? 🤩

...

Kochanie, jest tak jak chciałeś 😍❤️

...

Mogę Wam zdradzić, to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka ☺️🤰🏻🥰 #jestemszczesliwa 🧸

napisała gwiazda. Co ciekawe, wideo zostało zmontowane w taki sposób, że gdy z balonu wylatują różowe lub niebieskie płatki, zmienia się ono na czarno-białe. Fani więc nie dowiedzieli się wprost jakiej płci będzie dziecko Klaudii Halejcio. Internauci jednak “pobawili” się wideo w specjalistycznych programach i donoszą, że aktorka najprawdopodobniej urodzi dziewczynkę. Nie są to jednak oficjalne informacje. 

NAJNOWSZE