Małgorzata Rozenek-Majdan skopiowała pomysły na ubrania? Oskarża ją Ola Żuraw

2021-02-26 20:02 es
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Kilka dni temu podczas live'a na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła, że startuje z własną marka odzieżową. Pod szyldem Mrs. Drama sprzedaje m.in. sukienki, T-shirty czy bluzy. Tuż po premierze głos zabrała Ola Żuraw, która jest właścicielką innej marki odzieżowej - LaGrue. Zarzuca perfekcyjnej, że skopiowała jej ubrania!

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła światu swój najnowszy projekt. Gwiazda założyła własna markę odzieżowa. Pod szyldem Mrs. Drama sprzedaje koszulki, swetry i szaliki za kilkaset złotych.

Mrs. Drama zgodnie z nazwą szybko wzbudziła zainteresowanie. Szczegółowo marce przyjrzała się Ola Żuraw. Gwiazda Top Model twierdzi, że Małgorzata Rozenek-Majdan skopiowała jej ubrania!

Małgorzata Rozenek-Majdan skopiowała ubrania Oli Żuraw?

Pod nowym szyldem Mrs. Drama, Małgorzata Rozenek-Majdan sprzedaje ubrania. Nie wszystkim spodobał się jej nowy biznes. Na instastories Ola Żuraw zabrała głos w tej sprawie. Uważa, że projekty Perfekcyjnej są kopiami jej własnych ubrań. Zdaniem gwiazdy Top Model może wynikać to z faktu, że jej wspólnik został podwykonawcą w Mrs. Drama.

Ola Żuraw przyznała, że jest jej "w kur** przykro".

Na odpowiedź właścicielki Mrs. Drama nie trzeba było długo czekać.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Właścicielka jednej z marek zarzuca mi wzorowanie się na jej pomysłach. O marce i jej właścicielce dowiedziałam się dopiero wczoraj. Serio 🤷‍♀️ [...] Mrs. Drama to moja marka. Jestem jedynym i wyłącznym autorem kreatywnych aspektów mojego brandu: od nazwy firmy, projektów (nie tylko ubrań, ale metek i opakowań), butiku on-line czy sesji wizerunkowej.

Pisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na końcu gwiazda zasugerowała, że oskarżenia mogą być po prostu sposobem na zdobycie rozgłosu, jej kosztem. Jednak takie tłumaczenie nie trafiło do internautek.

- Naprawdę slaboo😢 o rozgłos to bym bardziej tutaj obstawiła nowa markę P.rozenek a nie Olę...

- Gosia szanuje Cię ale Olka nie musi podejmować takich kroków i na Twojej marce się wybijac. Świetnie sobie radzi.

- Te projekt są identyczne, do tych które od dłuższego czasu w swoim sklepie posiada Ola.

- Ale to nie Ola zwrocila uwagę na podobieństwo, tylko klientki🤷‍♀️

Czytamy pod wpisem.

A Was Małgorzata Rozenek-Majdan przekonała, że to nie Ola Żuraw i LaGrue ją zainspirowały?

NAJNOWSZE