Emma Watson kończy karierę? Agent gwiazdy wyjaśnia informację co do "uśpienia" aktorki

2021-02-26 14:14 es
Emma Watson
Autor: Jacques Witt/SIPA/SIPA/East News

Czy Emma Watson kończy karierę? Po niedzielnej wypowiedzi jej agenta zagraniczne media zapewniały, że tak jest. Jason Weinberg powiedział, że gwiazda przechodzi w stan "uśpienia". Ponieważ przed laty Emma Watson przyznała, że myśli o życiu bez aktorstwa, wszyscy uznali, że przeszła na emeryturę. Teraz jej agent wyjaśnia sprawę.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Emma Watson kończy karierę. Gwiazda Harry'ego Pottera zdobyła sławę w bardzo młodym wieku. Dzięki temu mogła sobie pozwolić na emeryturę w wieku 30 lat. Poza tym Emma Watson przed laty wspominała, że rozważa życie bez aktorstwa.

O tym, że Emma Watson przeszła na emeryturę, przekonała nas także wypowiedź jej agenta. W ubiegłą niedzielę Jason Weinberg powiedział, że gwiazda przechodzi "w stan uśpienia" oraz „nie podejmuje nowych zobowiązań”. Teraz doprecyzowuje swoje słowa.

Emma Watson jednak nie kończy kariery

Ta wiadomość bardzo ucieszy fanów aktorki. Emma Watson nie idzie na emeryturę! W specjalnym oświadczeniu dla Untitled Entertainment Jason Weinberg wyjaśnił sytuację:

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Konta Emmy w mediach społecznościowych są uśpione, ale jej kariera nie jest.

Przed tym oświadczeniem część mediów przekonywała, że Emma Watson skończyła karierę, żeby spędzać więcej czasu ze swoim domniemanym narzeczonym, Leo Robintonem.

Para spotyka się od 18 miesięcy i wygląda to bardzo dobrze. Przedsiębiorca Leo Robinton poznał już jej rodziców. Poza tym spędzili razem mnóstwo czasu podczas lock downu w jego domu w Los Angeles. Niedawno Emma Watson i Leo Robinton byli natomiast widziani w Londynie gdy pili kawę i odwiedzali piekarnię.

NAJNOWSZE