Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem NOC? Zdjęcia z parku to nie wszystko!

2021-11-02 8:05 mm
Kim Kardashian i Pete Davidson
Autor: Backgrid/East News, Rex Features/East News

Wygląda na to, że wspólna zabawa w parku rozrywki to nie wszystko! Amerykańskie media donoszą, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogli spędzić razem noc! Plotki o romansie pary coraz mocniej rozgrzewają internet, zwłaszcza, że jeszcze niedawno pojawiały się przecieki, że Kim chce wrócić do Kanye Westa. Czyżby raper jednak stracił swoją szansę?

Plotki o romansie Kim Kardashian z byłym narzeczonym Ariany Grande nie są jeszcze potwierdzone, ale najnowsze informacje dają wiele do myślenia. Po sieci krążą zdjęcia celebrytki trzymającej się z komikiem za rękę. Jeśli dodamy do tego pocałunek przed kamerami SNL, gdzie Kim i Pete odgrywali skecz z Alladynem i Jasminą, to mamy już całkiem niezłą pożywkę dla plotek...

Ale to jeszcze nie wszystko! W mediach pojawiły się właśnie informacje, że Kim Kardashian i Pete Davidson przed wizytą w parku rozrywki spędzili razem noc!

Kim Kardashian i Pete Davidson parą?

Kim i Pete oficjalnie są tylko "przyjaciółmi, którzy spędzają razem miły czas". Brzmi niewinnie, ale czy to na pewno prawda? Chyba wszyscy chcielibyśmy zobaczyć minę Kanye Westa w reakcji na najnowsze plotki.

Informatorzy magazynu Gawker twierdzą, że 28 października celebrytka i komik spędzili noc w tym samym hotelu w Los Angeles. Dzień później widziani byli w parku rozrywki Knott's Scary Farm w kalifornijskim Buena Park.

>> Kanye West oszalał z zazdrości. Wszystko przez pocałunek Kim Kardashian i Pete Davidsona!

Swego czasu Pete Davidson żartował z Kanye Westa na antenie SNL. Komik nawiązywał do choroby dwubiegunowej, do której przyznaje się raper, i na którą cierpi także on sam. 

Kanye, nie ma nic złego w przyjmowaniu leków. Sam je biorę. Ty też je bierz

- mówił Pete.

Ale ten czas leci! Zobacz rodzinę Kardashianów na STARYCH ZDJĘCIACH!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
NAJNOWSZE