Kim Kardashian i Pete Davidson PARĄ? Trzymali się za ręce!

2021-11-01 10:05 AM

Kim Kardashian i Pete Davidson parą? Takie pytana zadają media zza oceanu. Celebrytka i komik dali światu sporą pożywkę do plotek. Byli razem widziani w parku rozrywki. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Przeczytajcie!

Kim Kardashian niedawno pojawiła się gościnnie w programie Saturday Night Live, gdzie wystąpiła u boku komika Pete Davidsona. Występ obiegł media, bo para nie tylko świetnie się dogadywała za kulisami, ale także pocałowali się podczas występu!

Podobno sprawiło to, że Kanye West oszalał z zazdrości. Nie ma się w sumie co dziwić, mimo spekulacji o ich rozwodzie, wciąż pozostają małżeństwem. A media co jakiś czas przypominają, że raper nadal chce odzyskać żonę i tworzyć z nią szczęśliwą rodzinę.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Kim Kardashian i Pete Davidson razem w parku rozrywki

Wygląda na to, że Kim i Pete mocno zaprzyjaźnili się po występie celebrytki w show. Serwisy zza oceanu pojadą, że para była widziana razem w parku rozrywki w Kalifornii. Podobno podczas przejażdżki rollercoasterem TRZYMALI SIĘ ZA RĘCE.

Co ciekawe towarzyszyli im Kourtney Kardashian i Travis Barker. Czyżby więc udali się na… podwójną randkę?

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, sami zainteresowani milczą, a osoby z ich bliskiego otoczenia zapewniają, że są jedynie przyjaciółmi.

Ciekawe co na to Kanye… 😉

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Fani czasem nie mają umiaru. Dzień po porodzie kobieta ze szpitala poprosiła mnie o zdjęcie. Tak się wkurzyłam! Bez przesady, nie fajnie jest kogoś prosić o zdjęcie, w tak intymnej sytuacji. Kim jestem?
NAJNOWSZE