Kanye West oszalał z zazdrości. Wszystko przez pocałunek Kim Kardashian i Pete Davidsona!

2021-10-20 8:45 AM

Rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa jednak nie będzie?! Tego nie wie nikt, ale czytając doniesienia zagranicznych mediów, nie ma wątpliwości, że raper wciąż darzy celebrytkę olbrzymim uczuciem…

O rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa spekuluje się od początku tego roku. Choć Kim sama potwierdzała doniesienia, to temat stopniowo cichnie, by za chwilę znów było o nim głośno.

Chyba tylko oni wiedzą, jak tak naprawdę mają się sprawy między nimi. Jedno jest pewne, nawet jeśli Kim i Kanye planują rozwód, to z pewnością nie obejdzie się bez osobistych dramatów.

Swoim występem Kim Kardashian w programie Saturday Night Live porwała publiczność. Choć wbijała szpilę swoim bliskim i kpiła z własnej seks-taśmy to i tak wszyscy byli zachwyceni jej występem. A bliscy pękali z dumy. Ale czy wszyscy?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zagraniczne media podają, że obecny na widowni Kanye West również piał z zachwytu nad występem swojej żony, jednak jeden moment sprawił, że Kanye oszalał z zazdrości. Chodzi o pocałunek Kim Kardashian z Pete Davidson. Oczywiście wszystko to było na potrzeby programu. Jednak jak zdradza osoba z otoczenia rapera, Kanye’ego nie przekonał ten fakt.

Udaje, że dobrze się bawił, ale odszedł, gdy zobaczył, jak dobrze Kim i Pete radzą sobie za kulisami. Nie krzyczy ani nie wścieka się, ale zdecydowanie zawstydzał go widok, jak ta dwójka się całowała przed nim i całym światem, nawet jeśli była to tylko gra.

 – podała osoba z otoczenia.

W zabawnym skeczu, Kim wystąpiła w roli księżniczki Jasmine, a Pete Davidson wcielił się w Aladyna.

NAJNOWSZE