NAGA Kourtney Kardashian chwali się pierścionkiem. Scott Disick oszaleje!

2021-10-26 12:53 AM

Kourtney Kardashian wciąż nie może dojść do siebie po wydarzeniach sprzed tygodnia. Travis Barker zakochany w celebrytce po uszy postanowił wznieść ich związek na wyższy poziom i w romantycznej scenerii oświadczył się ukochanej.

Kourtney Kardashian wszystkim pochwaliła się na Instagramie, gdzie pokazała serię fotek z wieczoru. Od spełnienia marzeń Kourtney minął tydzień. Z racji tego, na Insta celebrytka znów przypomniała fanom o tym, że jest zaręczona.

Jak przystało na Kardashiankę musi być efektownie. Kourt wskoczyła więc w płatki róż, które były rozsypane prawdopodobnie na łóżku i kolejny raz z bliska pokazała olśniewający pierścionek. Warto dodać, że na fotce Kourt jest NAGA!

Biżuteria jest nie tylko piękna, ale także z pewnością już teraz ma dla celebrytki sentymentalna wartość. Travis Barker osobiście pomagał projektować pierścionek!

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Nie mogę uwierzyć, że to było tydzień temu @travisbarker 🌹

- pisała.

Travis szybko zareagował na wpis ukochanej, dodając w komentarzu emotkę z pierścionkiem.

Hmm… myślicie, że kolejny zachwyt ze strony Kourtney wkurzy jej ex, Scotta Disicka? Przypomnijmy, że tuż po zaręczynach, Scott ucichł, a niedawno media podały, że znów spotyka się z dużo młodsza od siebie dziewczyną…

NAJNOWSZE