Kendall Jenner i Bella Hadid

i

Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Kendall Jenner całuje Bellę Hadid w usta i publikuje gorący filmik na urodziny modelki

2019-10-11 13:53

Bella Hadid skończyła 23 lata! Urodziny modelki uczciła m.in. Kendall Jenner, która z okazji jubileuszu przyjaciółki wrzuciła do sieci filmik, na którym widzimy gorący pocałunek obu dziewczyn.

9 października 2019 roku Bella Hadid skończyła 23 lata. Oficjalne urodziny miały miejsce w środę, ale modelka świętowała aż 2 dni.

Młodsza z sióstr Hadid obchodziła urodziny w gronie rodziny i bliskich znajomych. Niestety zabrakło wśród nich jednej z najbliższych przyjaciółek Belli, Kendall Jenner.

>> GIGI HADID BEZ STANIKA ŚWIĘTUJE URODZINY [HOT ZDJĘCIA]

Ta jednak nie zapomniała o jubileuszu swojej BFF. Kendall Jenner uczciła urodziny Belli Hadid wrzucając do sieci pikantny filmik z gorącym pocałunkiem!

Te gwiazdy nie boją się chwalić ciałem!

Pytanie 1 z 15
Kto to taki?
Miley Cyrus

KENDALL JENNER I BELLA HADID W GORĄCYM POCAŁUNKU

Kendall Jenner uczciła urodziny Belli za pośrednictwem Snapchata, ale na szczęście pikantny filmik z pocałunkiem obu dziewczyn zdążyli uwiecznić fani modelek.

Wideo szybko wylądowało na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, sexy @bellahadid

- tak Kendall Jenner zatytułowała filmik, na którym widzimy, jak siada na kolanach siedzącej na ziemi Belli Hadid i całuje ją namiętnie w usta.

Oczywiście urodziny młodszej siostry uczciła też w internecie Gigi Hadid. Starsza z siostrzyczek zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa.

Chwilę później Gigi dodała też bardziej aktualną fotkę z siostrą.

Zobacz też: