Bella Hadid bez stanika świętuje urodziny. Jak zwykle odważnie [ZDJĘCIA]

2019-10-11 11:49

Bella Hadid skończyła 23 lata! Jak na jedną z najbardziej wziętych modelek świata mody przystało, gwiazda musiała obejść swoje urodziny z należytą pompą. Młodsza siostra zaczęła imprezę w dzień urodzin, a skończyła kolejnej nocy, kiedy to punktem kulminacyjnym było zaprezentowanie paparazzim sutków ;) Niezapomniane?

Bella Hadid mimo młodego wieku ma na koncie ogromne sukcesy. Pochodząca z bogatego domu córka Yolandy Hadid bez większego problemu spełniła swoje marzenia o karierze modelki i dziś chodzi po wybiegach największych projektantów świata. Bella ma też to szczęście, że w branży pracuje jej starsza siostra - Gigi.

9 października 2019 roku Bella Hadid skończyła 23 lata. Modelka świętowała oczywiście w towarzystwie swoich najbliższych, do których od niedawna zalicza się sama Dua Lipa... obchody trwały całe dwa dni! Co takiego się działo?

Bella Hadid bez stanika świętuje urodziny

Paparazzi przez całe dwa dni fotografowali Bellę Hadid obchodzącą swoje urodziny. W ramach swojego święta modelka zjadła obiad z siostrą, mamą i Dua Lipą - dziewczyną Anwara Hadid - w nowojorskim Soho. Dwa wieczory natomiast spędziła na imprezach - jednego wieczoru w dopasowanej sukience w geometryczne wzory, a drugiego w krótkiej koszulce, pod którą oczywiście nie włożyła stanika. Obeznana z aparatem modelka musiała wiedzieć, że obiektywy paparazzich uchwycą to, co najważniejsze ;)

>> Youtuberka wtargnęła na wybieg podczas pokazu. Gigi Hadid sama ją wyprowadziła [WIDEO]

Zobaczcie urodzinowe zdjęcia Belli Hadid!

Zobacz też: