Kendall Jenner i A$AP Rocky

i

Autor: Splash News/EAST NEWS

A$AP Rocky znowu podrywa Kendall Jenner? Rozmawiał z nią na nabożeństwie Kanye Westa!

2019-08-05 14:30

A$AP Rocky wrócił do Los Angeles po miesięcznym pobycie w szwedzkim areszcie. Amerykański raper udał się w niedzielę na cotygodniowe nabożeństwo, prowadzone przez Kanye Westa, by podziękować kumplowi za wstawiennictwo u Donalda Trumpa. Przy okazji spędził trochę czasu z byłą dziewczyną, Kendall Jenner!

A$AP Rocky opuścił areszt w Sztokholmie. Raper został uwolniony po zakończonym procesie w sprawie ulicznej bójki, do której doszło 30 czerwca 2019. Choć wyrok jeszcze nie zapadł, sędzia pozwolił artyście opuścić Szwecję, co daje nadzieję na uniewinnienie Rocky'ego. Zaraz po wyjściu z sali sądowej A$AP udał się na lotnisko i wrócił do Los Angeles.

A$AP Rocky dziękuje Kanye Westowi

Jak Wam pisaliśmy, w sprawie uwolnienia A$AP Rocky'ego kilkukrotnie interweniował prezydent USA, Donald Trump. I choć jego starania były bezskuteczne, to raper i tak czuł się wdzięczny osobom, które robiły cokolwiek, by mu pomóc. Od razu wiedział, gdzie szukać osoby, która namówiła Trumpa na interwencję.

Jak wiadomo, z Donaldem Trumpem dość dobrze zna się Kanye West, który nie raz spotykał się z prezydentem USA w Waszyngtonie i Nowym Jorku. I to właśnie mąż Kim Kardashian namówił Trumpa do starań o uwolnienie swojego kumpla. Dlatego A$AP Rocky nie mógł nie przyjść w niedzielę na cotygodniowe nabożeństwo Kanye Westa w Los Angeles! Przy okazji raper podziękował przyjacielowi za wsparcie.

A$AP Rocky i Kendall Jenner znowu razem?

W tym samym nabożeństwie uczestniczyła też szwagierka Kanye Westa, Kendall Jenner. A$AP Rocky nie odmówił sobie zamienienia kilku słów także z nią. Muzyk i modelka gawędzili sobie w dobrych humorach. W pewnym momencie A$AP nawet wyraźnie rozbawił Kenny.

A$AP Rocky i Kendall Jenner byli razem w 2017 roku. Ich związek był burzliwy - para kilkukrotnie rozstawała się i do siebie wracała. Czyżby szykował się kolejny come back?!

Kylie czy Kendall?

Pytanie 1 z 8
Która z sióstr jest starsza?

Zobacz też:

Kendall Jenner i A$AP Rocky

i

Autor: Splash News/East News