Karolina Pisarek i Mateusz Banasiuk

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek i Mateusz Banasiuk na planei nowego filmu

Karolina Pisarek na planie zdjęciowym z Mateuszem Banasiukiem. To jej kinowy debiut

2022-11-22 12:16

Karolina Pisarek pokazała jak wyglądał plan zdjęciowy do filmu "Wieczór kawalerski", który jest jej kinowym debiutem. Modelka zagrała u boku Mateusza Banasiuka, który w mediach społecznościowych wychwala jej grę aktorską. Jej mąż również nie kryje zachwytu.

Karolina Pisarek jest modelką, która nie ogranicza się wyłącznie do pracy w swoim zawodzie. Była uczestniczka Top Model brała udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy Taniec z Gwiazdami. Telewizyjne przygody okazały się budującym dla niej doświadczeniem i sprawdzeniem swoich możliwości, ale także pasmem krytyki ze strony widzów, którzy niepochlebnie wypowiadali się na temat jej umiejętności wokalnych czy tanecznych. Karolina w trakcie show musiała korzystać z pomocy psychologa, który pomagał jej przebrnąć przez fale złych opinii. Przykre doświadczenia nie dały jej jednak powodu, aby wycofać się z przyjmowania kolejnych intratnych propozycji. Już w przyszłym roku będziemy mogli ją oglądać na ekranach kin w całej Polsce.

Karolina Pisarek wyglądała luksusowo na planie polskiego Pulp Fiction

Wieczór kawalerski to nowa produkcja kinowa w reżyserii Szymona Gonery, w której zagrają takie gwiazdy, jak Rafał ZawieruchaPatryk Szwichtenberg, Joanna Opozda, Jan Wieczorkowski, Sylwia Gliwa, Magdalena Popławska, Marcel Sabat czy wspomniany wcześniej Mateusz Banasiuk, u którego boku stanęła Karolina Pisarek. Modelka już wiele razy udowadniała, że lubi wyzwania. Nic więc dziwnego, że przyjęła kolejną propozycję, która pokaże ją w zupełnie nowej odsłonie. Film wejdzie do kin w 2023 roku, a już teraz można zobaczyć, co działo się na planie.

Karolina opublikowała filmik na Instagramie, w który zdradza kulisy produkcji. Widzimy ją ubraną w seksowną i bardzo kusą, czarną sukienkę oraz rzucający się w oczy żółty płaszcz. Taka stylizacja, idealnie wykonany makijaż i luksusowe auto, które było jej filmowym rekwizytem, sugerują, iż młoda celebrytka gra w filmie kobietę z wyższych sfer. Pod wideo pojawił się komentarz Mateusza Banasiuka, który chwali koleżankę z planu: "Wypadłaś dziś świetnie! No i zacytuję słowa mojego bohatera: cudne auto, pasuje do Pani". Mąż Karoliny, Roger Salla również nie przeszedł obojętnie obok opublikowanego filmiku, pisząc, iż jest z niej bardzo dumny: "Proud of U".

Wieczór kawalerski opowiada historię beztroskiego męskiego spotkania, który niespodziewanie zmienia się w pełną akcji i zawirowań farsę. Sam reżyser zdradził, iż jest to połączenie filmu Kac Vegas i Pulp Fiction. Zapowiada się ciekawe kino!

Sonda
Pójdziesz do kina, aby zobaczyć debiut aktorski Karoliny Pisarek na dużym ekranie?
Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62