Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek pozbyła się z domu nieproszonego gości

Karolina Pisarek wyrzuciła z domu nieproszonego gościa. Jej mąż wszystko nagrał

2022-10-17 13:38

Karolina Pisarek przeżyła bliskie spotkanie z nieproszonym gościem, który chciał zadomowić się w jej willi. Modelka miała nie lada wyzwanie, aby pozbyć się go z domu, a jej mąż uwiecznił wszystko na nagraniu.

Karolina Pisarek jakiś czas temu rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Wspólnie z Rogerem Sallą kupili dom, a latem zorganizowali huczne wesele. Karolina angażuje się w wiele telewizyjnych projektów, dzięki czemu spełnia swoje marzenia. Mogliśmy ją oglądać w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy Pisarek mówi "TAK", a obecnie tańczy u boku Michała Bartkiewicz w Tańcu z Gwiazdami. Karolina nie może narzekać na brak wrażeń, które ostatnio czekały na nią również w domu, który jest jej oazą spokoju.

Karolina Pisarek pozbyła się intruza przy pomocy psiej miski

Karolina Pisarek mieszka wraz z mężem w luksusowej willi, wartej 5 milionów złotych. Dom znajduje się prestiżowym osiedlu w Warszawie w otoczeniu przyrody. A jak przyroda to i ryzyko spotkania na swojej drodze wielu małych przyjaciół, których obecność nie powinna zaskoczyć domowników.

Karolina Pisarek jednego z takich nieproszonych gości próbowała się pozbyć ze swojego domu, a wszystko zostało nagrane przez Rogera. Pisarek pokazała, jak dzielnie radzi sobie z małym gryzoniem, który wtargnął do willi i nie potrafił samodzielnie się z niej wydostać. Na pomoc małej myszce ruszyła dzielna Karolina, która przy pomocy psiej miski złapała intruza i wypuściła go do ogrodu.

Karolina Pisarek

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek pozbyła się z domu nieproszonego gościa
Sonda
Lubisz Karolinę Pisarek?
Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59