Karolina Pisarek

i

Autor: WBF Karolina Pisarek wystąpi w programie Taniec z Gwiazdami 2022

Karolina Pisarek będzie miała specjalne względy w Tańcu z Gwiazdami? Chce uniknąć stresu

2022-07-26 14:58

Karolina Pisarek wystąpi w programie Taniec z Gwiazdami, a przez cały etap konkursu będzie korzystała z pomocy psychoterapeuty. Po po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo modelka jest przewrażliwiona na punkcie szczerych opinii na swój temat.

Była uczestniczka Top Model nie zwalnia tempa. Przed Karoliną Pisarek nowe telewizyjne wyzwanie, w którym zaprezentuje taneczne umiejętności. Na jesieni zobaczymy ją w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, co według niektórych jest odważną decyzją, biorąc pod uwagę ciężkie przeżycia związane z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie spotkała się z hejtem, jak również hipokryzją (jak to nazwała) jednego z jurorów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski o wokalu Karoliny Pisarek. Bardzo szczere wyznanie muzyka

Karolina Pisarek skorzysta z fachowej pomocy podczas programu Taniec z Gwiazdami

Karolina Pisarek w wielu 18 lat wzięła udział w programie Top Model. Zaszła wysoko, jednak w finale przegrała z Radosławem Pestką. Młoda modelka nie poprzestała na kilku modelingowych kontraktach i od wielu lat buduje swoją pozycję w świecie show biznesu. W tym roku dużą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Karolina była uczestniczką, która ze śpiewem nie miała wcześniej nic wspólnego, dlatego też jej umiejętności zostały szczerze ocenione przez widzów programu.

Jak człowiek nie potrafi czegoś robić to lepiej tego nie prezentować publicznie... lepiej dla swojego własnego zdrowia psychicznego – czytamy w sieci.

Kiedy jednak w jednym z odcinków, Michał Wiśniewski, po występie Karoliny stanął po stronie Karoliny tłumacząc hejterom, że TTBZ to program rozrywkowy, a nie konkurs wokalny, młoda gwiazda rzuciła mu się na szyje, dziękując mu tym samym za wsparcie. Jednak niedługo później zarzuciła Wiśniewskiemu hipokryzję i „wybielanie się” jej kosztem. Ta sytuacja mocno ją dotknęła, ale to nie zatrzymało jej w dalszym wystawianiu się na opinie innych. W przebrnięciu przez Taniec z Gwiazdami pomoże jej psychoterapeuta.

Nie chcę, żeby te opinie zewnętrzne wpływały na mnie i moje życie prywatne, bo nie oszukujmy się, kiedy ktoś ocenia cię cały czas źle, to z tyłu głowy to boli. Więc postanowiłam, że przebrnę przez kolejny program z uśmiechem i pomocą psychoterapeuty, który będzie pomagał mi w tym, żeby nie wybić się z rytmu – opowiedziała w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Karolina Pisarek grzmi na media plotkarskie i tłumaczy się ze swoich słów

Portale plotkarskie opatrznie zrozumiały, że pomoc psychoterapeuty wynika z jej kontraktu z producentem programu, jednak niedługo potem Karolina wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli.

W jakim kontrakcie? Przecież to jest moja prywatna sprawa i decyzja, że chodzę do psychoterapeuty. Nic takiego nie musi być wpisane w żadnym kontrakcie. Ale rozumiem, że musi być nagłówek, który się po prostu kliknie – napisała na InstaStory.

Czy jurorzy programu będą szczególnie wyrozumiali dla nowej uczestniczki programu, biorąc pod uwagę jej wrażliwą osobowość? To okaże się już na jesieni. A tymczasem fani Karoliny mocno trzymają za nią kciuki: „Super. Ale tez to odważna decyzja po twoja twarz brzmi znajomo trochę ludzi to komentowało…. Życzę powodzenia. I fajnego partnera”, „Trzeba cieszyć się każdą chwilą! Ludzie negują, komentują, siedzą w domu i nic z siebie nie dają. Korzystaj! Trzymam kciuki”.

Sonda
Czy twoim zdaniem Karolina Pisarek zdobędzie Kryształową Kulę w Tańcu z Gwiazdami?
ESKA Summer City w Galerii Katowickiej 23 lipca 2022