Kanye West przypomina, że nadal jest mężem Kim Kardashian! Ma jedno życzenie

2021-11-05 12:22 AM

Zagraniczne media huczą od plotek na temat rzekomego romansu Kim Kardashian i Pete Davidsona. Para już kilka razy była widziana w swoim towarzystwie. Podczas gdy media nie mają wątpliwości, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń, Kanye West subtelnie przypomina, że nadal jest mężem celebrytki!

Do Kanye Westa chyba dotarło, że właśnie traci swoją żonę. Choć Kim Kardashian papiery rozwodowe złożyła na początku tego roku, to raper dopiero teraz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Czyżby poczuł się zagrożony przez Pete Davidsona?

Gdy świat obiegła informacja, że Kim Kardashian spotyka się z Pete Davidsonem fani zamarli. Czy to definitywny koniec małżeństwa Westów? Kanye wielokrotnie próbował dać Kim znać, że chce nadal tworzyć z nią rodzinę, jednak jego wybryki wzięły górę i celebrytka powiedziała DOŚĆ.

Plotki o rzekomym romansie celebrytki z komikiem nie tylko wzbudziły w raperze zazdrość, ale także uświadomiły mu, że już wkrótce ich rozwód może dojść do skutku. Co robi raper? Stara się odzyskać ukochaną! Ale czy nie jest trochę na to za późno?

Kanye West był ostatnio gościem podcastu, gdzie nawiązał do swojej żony i do jej udziału w programie Saturday Night Live, to właśnie od tego momentu zaczęły pojawiać się plotki o romansie Kim i Pete.

SNL zmuszał moją żonę do powiedzenia: Rozwiodłam się z nim. My nie jesteśmy rozwiedzeni. Dla mnie to nie żart. Moje dzieci chcą, żeby ich rodzice byli razem. Chcę, żebyśmy byli razem. Ale jeśli spojrzysz na media, to oni tego nie chcą. Nie promują tego. Chcą, żeby to był nowy ślub, nowy odcinek, nowy program telewizyjny. Potem mają wokół siebie ludzi, a moja żona jest tutaj, no wiesz, ten publicysta, który jest obok niej – ja się z nią nie pieprzę.

W dalszej części rozmowy Kanye mówił o dokonaniach Kim, cały czas odnosząc się do niej „moja żona”.

Myślicie, że Kanye jest jeszcze w stanie odzyskać SWOJĄ ŻONĘ? :D

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Zajrzyjcie do poniższej galerii, aby dowiedzieć się, jakie prezenty zgarniała Kim od Kanye'ego Westa!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE