Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem KOLEJNĄ NOC!

2021-11-04 23:02 es
Kim Kardashian i Pete Davidson
Autor: Saturday Night Live/Ferrari Press/East News

Czegoś takiego w życiu byśmy nie przewidzieli... Kim Kardashian i Pete Davidson!? Od kilku dni zagraniczne media rozpisują się o ich tajnych schadzkach. Ledwo wrócili z jego rodzinnych stron i... spędzili kolejną noc razem! Żeby zachować resztkę prywatności Kim Kardashian i Pete Davidson przyjechali osobno... A co się działo później?

Tego nie mógł nikt przewidzieć... Kim Kardashian i Pete Davidson?! 41-letnia matka czwórki dzieci rozwodzi się właśnie z Kanye Westem. Tymczasem wygląda na to, że młodszy o 14 lat aktor komediowy sprawił, że jej serce zabiło szybciej.

Kiedy do mediów trafiły ich zdjęcia z parku rozrywki, zrobiło się głośno. Kim Kardashian i Pete Davidson trzymający się za ręce na karuzeli to jeszcze nie dowód na ich romans. jednak kolacje, wspólne noce i wypad w rodzinne strony. Tam chyba faktycznie coś się dzieje!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem kolejną noc

Wygląda na to, że ta dwójka faktycznie doskonale się dogaduje. Nikt raczej nie przypuszcza, że Pete Davidson zostanie ojczymem czwórki dzieci Kim Kardashian... Jednak na ich wspólną zabawę chętnie popatrzy cały świat!

Para właśnie wróciła z rodzinnych stron aktora, gdzie byli na romantycznej kolacji. Zdaje się, że Pete Davidson nie mają siebie dość. Zagraniczne media donoszą, że spędzili razem kolejną noc!

TMZ donosi, że „spotkali się w środę drugi wieczór z rzędu” w Nowym Jorku. Informator donosi, że Kim Kardashian i Pete Davidson „dołączyli do grupy przyjaciół na obiad” w restauracji Zero Bond. Zaznacza, że przybyli oddzielnie... Pete był podobno pierwszy, a Kim przybyła „około 10 minut później”.

Kim Kardashian została sfotografowana, krocząc dumnie w kierunku frontowego wejścia Zero Bond w obcisłej, czarnej, aksamitnej sukience i parze butów ze szpiczastym czubem.

Sytuacja jest niewiarygodna, ale nie bez sensu... Pete Davidson przyjaźni się z Machine Gun Kelly. On z kolei jest najbliższym kumplem przyszłego szwagra Kim Kardashian. A skoro tak, to Kourtney Kardashiam pewnie także spędza z Davidsonem czas. Może szepnęła starszej siostrze dobre słówko?

Zobaczyć ich na podwójnej randce to nasze nowe marzenie!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE