Joanna Opozda cieszy się życiem rodzinnym. Wrzuciła przeurocze zdjęcie

i

Autor: AKPA Joanna Opozda cieszy się życiem rodzinnym. Wrzuciła przeurocze zdjęcie

Joanna Opozda cieszy się życiem rodzinnym. Wrzuciła przeurocze zdjęcie

2022-06-28 11:56

Joanna Opozda ma za sobą bardzo trudny czas. Celebrytka może na szczęście liczyć na wsparcie rodziny, na czele z jej mamą Małgorzatą. Kobiety odwiedziły ostatnio babcię Joanny, zabierając ze sobą małego Vincenta. Zjazd rodzinny uczczono pięknym zdjęciem, które po tym, jak wylądowało w sieci, z miejsca zachwyciło internautów. Przeuroczy obrazek!

Joanna Opozda ma za sobą rodzinny dramat, trudną ciążę i rozpad małżeństwa z Antkiem Królikowskim. Krótko mówiąc - ostatnie miesiące nie były dla niej zbyt łaskawe. Celebrytka radzi sobie jednak z wszelkimi przeciwnościami z podniesioną głową, a oparciem jest dla niej właśnie rodzina. Fani bardzo jej kibicują, więc nic dziwnego, że jej nowe zdjęcie zachwyciło wszystkich.

Joanna Opozda na rodzinnym zdjęciu

Na rzeczonej fotografii widzimy aż cztery pokolenia rodziny Joanny Opozdy. Celebrytce towarzyszą mama, babcia, prababcia i synek Vincent. Na fotkę załapała się też rodzinna psinka imieniem Marilyn.

Internauci oczywiście nie omieszkali skomentować tego uroczego obrazka. W sekcji komentarzy pojawiła się lawina ciepłych słów od fanów, na których wsparcie Joanna Opozda może zawsze liczyć.