Edyta Górniak wyśmiana przez inne gwiazdy

i

Autor: AKPA Edyta Górniak wyśmiana przez inne gwiazdy

Edyta Górniak wyśmiana przez inne gwiazdy. "Czarne dziury występują też w mózgu"

2022-06-28 11:17

Edyta Górniak znów przypomniała społeczeństwu o swoich dość... kontrowersyjnych i wręcz odklejonych od rzeczywistości poglądach. Jej monolog na temat Matriksa, biorobotów i hybryd odbił się szerokim echem w mediach, a odbiorcy nie pozostawili na niej suchej nitki. Swoje trzy grosze wtrącili też jej koledzy z branży show-biznesowej.

Edyta Górniak była prelegentką podczas zlotu "Harmonia Kosmosu", gdzie wygłosiła płomienną mowę, wychwalając Matriksa i głosząc, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie, a nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. To, rzecz jasna, spotkało się z ostrą reakcją społeczeństwa, a internauci nie szczędzili słów krytyki pod adresem piosenkarki. Do jej słów odnieśli się też koledzy z branży show-biznesowej, Krzysztof Skiba i Karolina Korwin-Piotrowska. Mówiąc krótko - po prostu ją wyśmiali.

Edyta Górniak wyśmiana przez inne gwiazdy

Krzysztof Skiba, wokalista zespołu Big Cyc, opublikował na Facebooku obszerny wpis, w którym zakpił z poglądów Edyty Górniak. Muzyk w prześmiewczy sposób przyznał, iż ma ona rację, czego dowodem jest... polska scena polityczna.

DYTA MA RACJĘ! Edyta Górniak (wykształcenie: dwie klasy technikum pszczelarskiego) ma rację! Na Zlocie Wolnych Od Myślenia Ludzi (zlot foliarzy, fanów UFO, miłośnicy teorii spiskowych) wygłosiła płomienną mowę, pełną bajkowych prawd, które zachwycą każdego, któremu mózg wylał się do umywalki. Zdaniem Edyty są wśród nas bioroboty, hrybrydy i reptilianie, czyli ludzie jaszczury. Nie każdy człowiek ma duszę, a niektórzy tylko udają ludzi nakładając na siebie powłokę biologiczn. I ja ogólnie zgadzam się z tą koncepcją piosenkarki. Bo to przecież niemożliwe żeby takie stwory jak Morawiecki, Duda, Dworczyk, Terlecki, Ziobro, Witek czy Szydło byli homo sapiens. Oni muszą pochodzić z innych planet. Morawiecki, Duda i Ziobro jak nic pasują do biorobotow. Z kolei Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie. Terlecki może nawet służyć jako wzór człowieka jaszczura. Witek i Dworczyk to egzemplarze mocno pomieszane, więc nadają się do gatunku hybryd - napisał Krzysztof Skiba na Facebooku.

Swoją sarkastyczną wypowiedź wokalista zakończył stwierdzeniem, iż czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu. Karolina Korwin-Piotrowska podeszła do sprawy w podobny sposób, przytaczając słowa Edyty Górniak z kąśliwym dopiskiem Panie Kaczyński, ja bym TO badała. Jak Edyta zareaguje na krytykę środowiska show-biznesowego? Tego nie wiemy, ale już nie możemy się doczekać komentarza z jej strony!

Sonda
Wierzysz, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie?
IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052