Marcysia Ryskala

i

Autor: Screen/Instagram/@ryskalamarcysia / Screen/YouTube/@ryskalamarcysia Marcysia Ryskala zrobiła tatuaż na twarzy

Marcysia z Ekipy Friza zrobiła tatuaż na twarzy. "Ale ona się szpetna zrobiła"

2022-06-28 10:17

Marcysia zdecydowała się na zrobienie tatuażu w bardzo nietypowym miejscu. Odważny tatuaż wywołał sporo skrajnych reakcji wśród internautów. Jedni pochwalili dziewczynę Tromby za oryginalny pomysł, inni bardzo krytycznie ocenili nową dziarkę youtuberki.

Marcysia w grudniu tego roku skończy 25 lat. To jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu. Na Instagramie jej aktywność śledzi 2 mln użytkowników, a na Youtubie ma ponad milion subskrybentów. Marcysia wyróżnia się oryginalnym wyglądem, głównie ze względu na odważne tatuaże, które ma niemalże na cały ciele. Teraz zdecydowała się wytatuować sobie twarz. Efekt końcowy wzbudził skrajne emocje wśród internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wersow ma swoją sobowtórkę! Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Marcysia wytatuowała sobie skroń! Zobacz jaki wzór wybrała

Członkowie Ekipy Friza, Marcysia i Tromba wybrali się razem do studia tatuażu, aby zrobić relację z robienia nowej dziarki znanej youtuberki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wybór miejsca nowej dziarki. Gwiazda internetu zdecydowałą się na skroń. A wzór, który wybrała to trzmiel. Wideo z robienia tatuażu i nagrywania reakcji rodziny oraz znajomych trafiło na YouTube, a fani żywo skomentowali nowy "nabytek" Marcysi.

Mocna sprawa tatuaż na twarzy, na początku byłem średnio do tego nastawiony, ale w sumie to jest spoko! - pochwalił fan.

Piękny tatuaż, idealnie pasuje, szanuje za odwagę - czytamy w komentarzach.

Nie wszyscy jednak pochwalili odważny pomysł youtuberki, a w internecie można znaleźć wiele krytycznych komentarzy.

Ale ona się szpetna zrobiła - napisał internauta.

Moim zdaniem okropny jest i wygląda bardzo ciężko na twarzy - podzielił się swoją opinią fan.

Co sądzicie o nowym tatuażu Marcysi. Pasuje jej?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Jak myślicie, czy salon tatuażu, który odwiedziła Marcysia, był... ochrzczony? Jeśli nie, wyczuwamy tu zadanie dla Alberta z ESKI. Posłuchajcie! :)

Listen to "Salon" on Spreaker.