Joanna Opozda oskarżona o retusz zdjęć - jak zareagowała?

i

Autor: AKPA Joanna Opozda oskarżona o retusz zdjęć - jak zareagowała?

Joanna Opozda oskarżona o retusz zdjęć. Co odpowiedziała fanom?

2022-06-15 12:05

Joanna Opozda zachwyciła ostatnio swoich fanów nowymi zdjęciami, na których prezentuje się doprawdy przepięknie. Niektórzy zarzucili jednak celebrytce, że jedna z jej fotek została poddana nadmiernej obróbce. Odpowiedź Joanny Opozdy była jednoznaczna.

Joanna Opozda wiele ostatnio przeszła. Rodzinny skandal, a następnie rozstanie z Antkiem Królikowskim tuż przed narodzinami ich synka. Celebrytka przez długi czas unikała rozmów na ten temat i odmawiała wszelkich komentarzy w kwestii rozpadu swojego małżeństwa. Teraz się jednak otworzyła, udzielając obszernego i poruszającego wywiadu. Uwagę internautów przykuła jednak sesja okładkowa...

Joanna Opozda oskarżona o retusz zdjęć - jak zareagowała?

Joanna Opozna udzieliła wywiadu dla magazynu Z kobiecej strony, w którym opowiedziała między innymi o rozstaniu z Antkiem i terapii, której musiała się poddać. I choć wielu fanów okazało dużo wsparcia, znaleźli się tacy, którzy zwrócili uwagę na... wygląd celebrytki. Na Instagramie Joanny Opozdy pojawiły się komentarze podnoszące, że zdjęcie do sesji okładkowej jest stanowczo zbyt wyretuszowane. 

Nie podoba mi się to zdjęcie na okładce, w rzeczywistości i na Instagramie jest pani o wiele ładniejsza, tu retusz wszedł za mocno i niepotrzebnie - napisała jedna z internautek. 

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Joanna Opozda zapewniła, że zdjęcie nie zostało poddane obróbce. 

Tu nie było praktycznie żadnego retuszu. Nawet zabroniłam retuszować blizny pomiędzy moimi brwiami - napisała.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Charliego Sheena promuje konto na OnlyFans. "To nie działo się pod moim dachem"