Isabel Lucas pociesza Liama Hemswortha po rozstaniu. "Zostali dobrymi przyjaciółmi"

2019-08-20 13:10
Isabel Lucas, Liam Hemsworth
Autor: NPA/The Grosby Group/EAST NEWS; Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Po rozstaniu z Miley Cyrus Liam Hemsworth wyjechał do Australii, gdzie pierwsze dni jako singiel spędził w towarzystwie brata i jego rodziny. Dzięki temu aktor - który podobno bardzo przeżywa koniec związku - nie czuł się samotny i dostał kilka dobrych rad. W jego życiu pojawił się też ktoś jeszcze. W Australii Liam bardzo zaprzyjaźnił się z pewną piękną blondynką!

Gdy w grudniu ubiegłego roku Liam Hemsworth przysięgał Miley Cyrus miłość i wierność małżeńską, nie spodziewał się, że potrwa ona... do pierwszego kryzysu. Na początku sierpnia rzecznik pary oznajmił, że małżeństwo się rozstało, a Miley Cyrus ruszyła do Włoch w towarzystwie Kaitlynn Carter, z którą radośnie obściskiwała się na leżaku.

I choć do dziś nie podano, jaki naprawdę był powód rozstania Liama i Miley, wiele wskazuje na to, że wina leżała po dwóch stronach - media donosiły bowiem z jednej strony o zdradach piosenkarki, a z drugiej o problemach aktora z alkoholem. Wiadomo jednak, że rozstanie mocno wstrząsnęło Liamem Hemsworthem, który w poszukiwaniu spokoju poleciał do Australii.

Liam Hemsworth znalazł pocieszenie po rozstaniu z Miley Cyrus?

Tam podczas pierwszych dni po rozstaniu na duchu podtrzymywał go jego starszy brat, Chris Hemsworth. Na miejscu znalazła się jednak szybko jeszcze jedna, chętna do ukojenia nerwów Liama osoba...

Jak podają australijskie media. Liam Hemsworth coraz więcej czasu spędzał ostatnio z 34-letnią aktorką, Isabel Lucas, która należy do grona znajomych jego brata.

Stali się całkiem dobrymi przyjaciółmi. Dzięki niej Liam mógł oderwać się od niektórych rzeczy, była doskonałą osobą, do której można się zwrócić o poradę. W tej chwili jest w Europie i czuje się źle, że musiała wyjechać w najgorszym czasie dla Liama, ale mimo to utrzymuje z nim kontakt przez smsy.

- czytamy.

Okazuje się, że bliscy Liama Hemswortha z zadowoleniem patrzą na jego relację z Isabel. W ich przekonaniu aktorka jest znacznie dojrzalsza od Miley Cyrus i przede wszystkim - gotowa na poważny związek. Czy jednak Liam, który wciąż opłakuje koniec swojego małżeństwa, ma głowę do nowych związków?

NAJNOWSZE