Miley Cyrus wydała piosenkę o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! "Nie mamy już 17 lat"

2019-08-16 13:19
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Rozstania i kryzysy w związkach mają dokładnie jedną, jedyną zaletę dla muzyków - są bardzo mocnymi inspiracjami. Gwiazdy ze złamanym sercem natychmiast wchodzą do studia i wszystkie swoje uczucia wyśpiewują w nowych piosenkach. Okazuje się, że tego samego potrzebowała Miley Cyrus. Posłuchajcie jej nowej piosenki Slide Away!

Wszystko wskazuje na to, że Miley Cyrus już od dawna zmagała się z trudnymi uczuciami w związku z Liamem Hemsworthem. Wokalistka wydała bowiem właśnie nową piosenkę Slide Away i trudno uwierzyć, by napisała ją w przerwie między obściskiwaniem się z Kaitlynn Carter. W Slide Away Miley Cyrus symbolicznie żegna się ze swoim ukochanym.

Znajomi Miley Cyrus i Liama Hemswortha od kilku dni donoszą, że decyzja o rozstaniu nie była dla nich prosta. Choć szczegóły zakończenia ich związku nie są znane, wiadomo, że wokalistka rozważała terapię dla par. Problemem małżeństwa miało być też nadużywanie alkoholu przez Liama i skoki w bok piosenkarki.

>> Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się przez jego NADUŻYWANIE NARKOTYKÓW i jej ZDRADY?

Miley Cyrus - Slide Away

Fani związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha z pewnością wzruszą się, słysząc jej nowy kawałek Slide Away. Gwiazda symbolicznie kończy w nim swoją dziesięcioletnią relację z aktorem i wspomina chwile, gdy się poznali.

Kiedyś byliśmy dla siebie stworzeni/ Pewnego dnia obudziliśmy się, a z tego został pył

Kochanie, odnaleźliśmy się, a teraz jesteśmy zgubieni/ Czas odpuścić

Czas iść do przodu, nie mamy 17 lat/ Nie jestem tą osobą, którą byłam

- śpiewa Miley Cyrus w Slide Away.

Wokalistka wspomina też o alkoholu i narkotykach, z którymi Liam Hemsworth miał od dłuższego czasu mieć problem. Warto dodać, że po rozstaniu w 2013 roku Miley nagrała swój hit Wrecking Ball.

Posłuchajcie Slide Away Miley Cyrus! Wzruszająca?

NAJNOWSZE