Miley Cyrus i Kaitlynn Carter uprawiały seks w klubie?! "Robiły to wszędzie"

2019-08-20 12:38
Miley Cyrus
Autor: ZDLA/Broadimage/Broad Image/East News

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter uprawiały publicznie seks? Najnowsze doniesienia z Hollywood pokazują wyraźnie, że romans Miley Cyrus z Kaitlynn Carter to coś znacznie więcej, niż jednorazowy "skok w bok". Czy Miley chce w ten sposób ukarać męża, czy naprawdę aż tak bardzo zabujała się w swojej nowej dziewczynie? Zobaczcie, jak świadek relacjonuje ich wspólny wypad do klubu w West Hollywood!

Kiedy 10 sierpnia 2019 roku świat zobaczył zdjęcia Miley Cyrus całującej się z Kaitlynn Carter, wielu fanów pomyślało, że to tylko kolejna miłosna przygoda piosenkarki. Jej związek z Liamem Hemsworthem uchodził przecież za bardzo otwarty i nowoczesny...

Okazało się jednak, że romans Miley z Keitlynn to coś znacznie więcej, niż chwilowe zauroczenie. Miley Cyrus naprawdę zostawiła dla niej męża i to zaledwie po kilku miesiącach od ślubu!

Gorące zdjęcia Miley Cyrus i Keitlynn Carter znad jeziora Como to jednak tylko czubek góry lodowej. Okazuje się, że artystka naprawdę wpadła w ten związek po same uszy.

>> Kaitlynn Carter: Kim jest nowa dziewczyna Miley Cyrus? Sprawdź, co o niej wiadomo!

Biorąc pod uwagę najnowsze plotki, można przypuszczać, że Miley nie odklei się zbyt łatwo od swojej nowej dziewczyny...

MILEY CYRUS "UPRAWIA PUBLICZNIE SEKS" Z KAITLYNN CARTER?

Serwis Page Six w swoim najnowszym artykule na temat Miley Cyrus cytuje osobę, która widziała, jak autorka "Slide Away" całuje i pieści publicznie swoją nową miłość.

>> Bliscy Miley Cyrus i Liama Hemswortha chcą, by do siebie wrocili! "Są źli!"

Z relacji informatora serwisu wynika, że Miley Cyrus i Kaitlynn Carter praktycznie uprawiały seks w jednym z klubów w West Hollywood!

Były sobą wzajemnie pochłonięte. Nie mogły od siebie oderwać rąk. Całowały się i dotykały wszędzie. Robiły to w łazience, przy barze, na środku klubu. W zasadzie uprawiały seks. Nie ma żadnych wątpliwości, że są razem

- donosi źródło serwisu.

>> Nie tylko Miley Cyrus nie chce mieć dzieci! Oto 7 gwiazd, które odmówiły macierzyństwa

Jak myślicie, Miley Cyrus robi to na pokaz, żeby ukarać Liama? Czy może naprawdę aż tak bardzo wkręciła się z romans z Kaitlynn Carter?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Life’s a climb... but the view is great. Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
NAJNOWSZE